Dell E2425HS 23,8 Full HD VA 75Hz 5ms Monitor LED
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Monitor Dell E2425HS 23,8" oferuje rozdzielczość Full HD, matrycę VA z czasem reakcji 5 ms i odświeżaniem 75 Hz. Wyposażony w wąską ramkę, wbudowane głośniki i ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarna |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 75 Hz |
| Dodatkowe dane | wbudowany uchwyt na kable, wąska ramka, funkcja ComfortView Plus |
| Dodatkowe opcje | głośniki, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 171 mm |
| Głośniki | tak |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | E2_25HS |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 61 cm |
| Przekątna ekranu | 60,5 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 553 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,93 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 420 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 1, VGA x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 1 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 0 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 13 kWh/1000h |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię