Dell P1425 14 Full HD IPS 60Hz 7ms Przenośny Monitor LED
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Barwa obudowy: Srebrny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | Srebrny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 7 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe opcje | USB, wąska ramka |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | ekran obrotowy (pivot), wąska ramka |
| Głębokość | 15 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 400 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | B |
| Kolor obudowy | srebrny/szary |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 0 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Przekątna ekranu | 36 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1200 px |
| Rozdzielczość pozioma | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 |
| Szerokość | 315 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 0,62 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,16 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel USB-C |
| Wysokość z podstawą | 224 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor przenośny |
| Złącza | USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 2 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 0 |
| Złącze USB | 2 |
| Zużycie energii HDR | 0 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 5 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1099,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1099,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię