DeLonghi EC850.M ekspres ciśnieniowy
Polecana ofertaEmpik.com
837,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Ekspres ciśnieniowy DeLonghi EC850 M to kolbowy ekspres o mocy 1450 W i ciśnieniu 15 barów. Posiada funkcję parzenia dwóch kaw jednocześnie oraz system spienian... rozwiń
Ekspres ciśnieniowy kolbowy DELONGHI EC 850.M
837,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
De''Longhi to renomowana marka, oferująca szeroką gamę wysokiej jakości produktów AGD. Innowacyjne technologie, funkcjonalność i stylowe wzornictwo sprawiają,...
- Gtin: 8004399325357
- Old_price: 999.00
- Sale_price: 837.00
Kolbowy ekspres ciśnieniowy do kawy z pojemnikiem DeLonghi EC850.M (nk)
937,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Ciśnieniowy Ekspres do kawy Automatic Cappucino DeLonghi EC850.M Moc: 1450 W System spieniania mleka IFD Nowoczesny Termoblock ---------------------------------------------------- Produkt NOWY, opakow...
- Automatycznie przygotowywane napoje: Caffe Latte, Cappuccino, Espresso
- Cechy dodatkowe: Funkcje: funkcja Cappuccino
- Certyfikaty zgodności: CE
- Dodatkowe pojemniki: na mleko
- Ean (gtin): 8004399325357
- Kod producenta: EC 850.M
- Kolor dominujący: srebrny/szary
- Marka: De'Longhi
- Moc: 1450
- Model: EC 850.M
- Podwójny dozownik: tak
- Pojemność zbiornika na wodę: 1 l
- Rodzaj ekspresu: kolbowy
- Rodzaje kawy: mielona, saszetki
- Rodzaje regulacji: ilość kawy, moc kawy
- Sterowanie: elektroniczne
- Szerokość produktu: 27
- Waga produktu: 6.6
- Wbudowany młynek: nie
- Wysokość produktu: 30
- Załączone wyposażenie: pojemnik na mleko
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Ciśnienie | 15 barów |
|---|---|
| Długość przewodu zasilającego | 0 |
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
| Dostępne napoje | Cappuccino, czarna kawa, Espresso, gorące mleko |
| Dwa pojemniki na kawę | nie |
| Ekspres do biura | nie |
| Ekspresy akcesoria | EC850 |
| Funkcja Moja kawa | nie |
| Funkcje dodatkowe | cappuccino za jednym dotknięciem (one touch), funkcja oszczędzania energii |
| Głębokość | 305 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Higiena i czyszczenie ekspresu | automatyczne odkamienianie, sygnalizowanie konieczności odkamienienia |
| Inne | automatyczne wyłączenie, podświetlane przyciski |
| Kolor | srebrny |
| Liczba napojów | 0 |
| Liczba profili użytkowników | 0 |
| Maksymalna wysokość naczynia | 10 cm |
| Menu w języku polskim | nie |
| Młynek | nie |
| Moc | 1450 W |
| Parzenie dwóch kaw jednocześnie | tak |
| Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie | nie |
| Pasujący filtr | DLSC002 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Regulacja ilości zaparzanej kawy | tak |
| Regulacja mocy kawy | nie |
| Regulacja stopnia zmielenia kawy | nie |
| Regulacja temperatury kawy | tak |
| Regulacja wysokości dyszy | tak |
| Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę | tak |
| Rodzaj kawy | mielona, saszetki |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System grzewczy | bojler, Thermoblock - podwójny system grzewczy |
| System spieniający mleko | wbudowany pojemnik na mleko |
| Szerokość | 275 mm |
| Typ ekspresu | kolbowy |
| Wskaźnik poziomu wody | nie |
| Wyciszony młynek | nie |
| Wyjmowany pojemnik na kawę | nie |
| Wyjmowany pojemnik na mleko | tak |
| Wyjmowany pojemnik na wodę | tak |
| Wyposażenie | pojemnik na mleko, uchwyt filtra ciśnienieniowy z sitkiem, łyżeczka do kawy mielonej z ubijakiem, 2 sitka, odkamieniacz, pasek testowy do badania twardości wody, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kabel zasilający |
| Wysokość | 320 mm |
| Wyświetlacz | brak |
| Zastosowane technologie | możliwość stosowania saszetek ESE, spienianie mleka DeLonghi Cappuccino system, spienianie mleka DeLonghi IFD |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 837,00 zł
Aktualna cena od 837,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 947,00 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 837,00 zł | Empik.com | -110 zł |
| 03.08.2025 | 837,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 837,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 31.05.2026 | 837,00 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 837,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 837,00 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Delonghi
Kategoria: Ciśnieniowe Ceny od 837 zł do 937 zł
EAN: 8004399325357
SKU: OI_409176408
Polecana ofertaEmpik.com
837,00 zł
Przejdź do sklepu >

