Denver VPB-262 Gramofon
Polecana ofertaMedia Expert
299,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Barwa obudowy: czarno-brązowy; Dodatkowe opcje: Auto Stop, Bluetooth, ceramiczna wkładka stereo z igłą; Funkcje: pokrywa antypyłowa; Gwarancja: 24 miesiące
DENVER Gramofon VPB-262 Bluetooth Drewno
299,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gramofon DENVER VPB-262 to stylowe urządzenie retro z wbudowanymi głośnikami stereo (2x20 W) i łącznością Bluetooth 5.0, które umożliwia odtwarzanie płyt winylowych o prędkości 33 , 45 i 78 obr./min o...
- Code: VPB-262
- Ean: 5706751084713
- Producer: DENVER
Gramofon Denver VPB-262
269,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Gramofon Denver VPB-262 Gramofon Denver VPB-262 Główne cechy produktu Gramofon Denver VPB-262 to stylowe połączenie klasycznego designu retro z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Umożliwia o...
- Ean (gtin): 5706751084713
- Kod producenta: VPB-262
- Kolor: brązowy
- Marka: Denver
- Model: VPB-262
- Napęd: paskowy
- Prędkość obrotowa (obr./min): 33 1/3, 45, 78
- Typ wkładki: brak informacji
- Waga produktu: 3.53
- Wbudowany przedwzmacniacz: tak
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarno-brązowy |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | Auto Stop, Bluetooth, ceramiczna wkładka stereo z igłą |
| Funkcje | pokrywa antypyłowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | beżowy/brązowy |
| Kontrola | manualne |
| Lampka doświetlająca | nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Model (wariantowanie) | VPB-262 |
| Napęd | paskowy |
| Pobór mocy (maksymalny) | 0 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,1 W |
| Prędkość obrotowa | 33 1/3 RPM, 45 RPM, 78 RPM |
| Przedwzmacniacz | tak |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 330 x 288 x 145 mm |
| Waga | 3,53 kg |
| Wejście AUX | nie |
| Wkładka gramofonowa | 0 |
| Wyjście RCA (typ) | liniowe |
| Wyjście RCA | 2x RCA |
| Wyjście słuchawkowe | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, igła, zasilacz, osłona przeciwpyłowa |
| Zasilanie | 100 240 V AC, 50/60 Hz |
| Złącza | wyjście 2x RCA |
| Złącze Ethernet | nie |
| Złącze USB | nie |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Denver
Kategoria: Gramofony Ceny od 269 zł do 299 zł
EAN: 5706751084713
SKU: VPB-262
Polecana ofertaMedia Expert
299,00 zł
Przejdź do sklepu >

