DJI Avata 2 Fly More Combo dron, 4K, czas lotu 23 min, akumulator, karta 64GB, Care Refresh 2 lata, torba, hub
Polecana ofertaMedia Expert
3 389,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, DJI Avata 2 Fly More Combo to dron FPV z wbudowaną kamerą 12 Mpix, nagrywający w jakości 4K. Wyposażony w czujniki GPS/GLONASS, dolny i górny system wizyjny, za... rozwiń
Dron DJI Avata 2 Fly More Combo Mocne ujęcia w 4K, Czas lotu do 23 min.
3 389,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Nieograniczone perspektywy. DJI Avata 2 zapewnia niesamowite przeżycia podczas każdego lotu. Dron oferuje wyjątkowe wrażenia w trybie FPV i rozszerza granice możliwości w zakresie produkcji wizualnej ...
- Code: CP.FP.00000150.01
- Ean: 6941565980083
- Producer: DJI
Dron DJI Avata 2 Fly More Combo (1 akumulator)
4 699,00 zł
Sprzedawca: Sklep pasazfoto.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Drony - DJI Avata 2 Fly More Combo
Przejdź do sklepu >
Dron DJI Avata 2 Fly More Combo (Jedna Bateria) - PRZEDSPRZEDAŻ Dron DJI Avata 2 Fly More Combo (Jedna Bateria) - PRZEDSPRZEDAŻ
3 591,70 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
PRODUKT DOSTĘPNY W PRZEDSPRZEDAŻY, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ JEST UZALEŻNIONA OD DOSTAW PRODUCENTA. Immersyjne doświadczenie lotu Z DJI Avata 2, każdy lot jest now...
- Gtin: 6941565980083
- Old_price: 3689.00
- Sale_price: 4000.22
Dron Dji Avata 2 Fly More Combo
3 689,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Dron DJI Avata 2 Fly More Combo Stabilizator: 1-osiowy Waga [g]: 377 Kamera: Tak Rozdzielczość filmów: 4K (3840 x 2160) Czujniki: Wizyjne Czytnik kart pamięci: Tak GPS: Tak Przewidywany czas lo...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czas lotu: 23
- Ean (gtin): 6941565980083
- Kamera: dron w zestawie z kamerą
- Kod producenta: CP.FP.00000150.01
- Liczba śmigieł: 4
- Marka: DJI
- Model: Avata 2 Fly More Combo 1x akumulator
- Pojemność baterii: 2150
- Prędkość maksymalna: 97
- Rodzaj napędu: elektryczny
- Rozdzielczość aparatu: 12
- Rozdzielczość nagrywanych filmów: 4K, 1080p (FullHD)
- Stan złożenia: Całość / die cast
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.62
- Waga produktu: 377
- Zasięg kontroli lotu: 10000
- Załączone wyposażenie: DJI Avata 2 x1
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aparatura sterująca | nie |
|---|---|
| Częstotliwość | 2,4 - 5,8 GHz |
| Czujniki | GPS/GLONASS, dolny i góny system wizyjny |
| Dla dzieci | nie |
| Dla początkujących | tak |
| Drony FPV | tak |
| Funkcje | Wi-Fi, zapis na kartach pamięci, czujniki wizyjne |
| GPS | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor wariantowanie | czarny |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 11.0, Android od wersji 7.0 |
| Kompatybilność | DJI Avata 2 |
| Kompresja obrazu | H.264, MP4, H.265 |
| Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia | 4000 x 3000 pikseli |
| Model | Avata 2 |
| Opis kamery | 12 Mpix |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Prędkość max. | 19 m/s |
| Przewidywany czas lotu | 23 min |
| Przewidywany czas lotu | 23 minuty |
| Rodzaj przetwornika | 1/1,3 |
| Rozdzielczość nagrywanego filmu | 4K (3840 x 2160), 2,7K (2592 x 1458), FullHD (1920 x 1080) |
| Rozdzielczość nagrywania | FullHD 1080 (1920 x 1080) 120 fps, 2,7K (2592 x 1458) 60 fps, 4K (3840 x 1920) 60 fps |
| Seria | FPV |
| Stabilizator | gimbal 1-osiowy |
| Tryb lotu | Easy ACRO, One-Push Flip, Roll, Drift |
| Typ drona | profesjonalne |
| Uchwyt urządzenia mobilnego | smartfon |
| Waga | 377 g |
| Wbudowana kamera | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wymiary | 185 x 212 x 64 mm |
| Wyposażenie | akumulator, aparatura sterująca, gogle, śmigła |
| Zapis na kartach pamięci | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Zasięg | 13 km |
| zDrony dynamiczne producenckie | DJI APLIKACJA DO PODGLĄDU NA ŻYWO |
| Zgodność z aplikacją | DJI Fly |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 3389,00 zł
Aktualna cena od 3389,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 4095,00 zł | Sklep fotosoft.pl | - |
| 03.06.2025 | 4099,00 zł | Media Expert | 4 zł |
| 03.07.2025 | 3939,00 zł | Media Markt | -160 zł |
| 03.08.2025 | 4099,00 zł | RTV EURO AGD | 160 zł |
| 03.09.2025 | 4249,00 zł | Foto - Plus | 150 zł |
| 03.10.2025 | 4249,00 zł | Foto - Plus | 0 zł |
| 03.11.2025 | 4249,00 zł | Foto - Plus | 0 zł |
| 03.12.2025 | 3788,00 zł | Empik.com | -461 zł |
| 03.01.2026 | 3999,00 zł | Media Markt | 211 zł |
| 03.02.2026 | 3999,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 3389,00 zł | Media Expert | -610 zł |
| 03.04.2026 | 3999,00 zł | Media Expert | 610 zł |
| 28.04.2026 | 3389,00 zł | Media Expert | -610 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3389,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3389,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Drony
Ceny od 3389 zł do 4863.49 zł
EAN: 6941565980083
SKU: 06941565980083
Polecana ofertaMedia Expert
3 389,00 zł
Przejdź do sklepu >



