Domo DO733K Ekspres przelewowy
Polecana ofertaEmpik.com
253,58 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Ekspres przelewowy Domo DO733K to praktyczne urządzenie w stalowo-czarnym kolorze, które ułatwi przygotowanie kawy. Wyposażony w wyświetlacz LCD, automatyczne w... rozwiń
Ekspres przelewowy do kawy DOMO DO733K
253,58 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zaparz swoją ulubioną kawę w ekspresie DO733K marki DOMO. Zacznij dzień od filiżanki pysznej kawy. Dzięki timerowi możesz przygotować wszystko wieczorem. Okr...
- Gtin: 5411397158376
- Old_price: 252.25
- Sale_price: 253.58
Ekspres przelewowy do kawy Domo DO733K
249,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Ean (gtin): 5411397158376
- Funkcje: brak
- Głębokość produktu: 24
- Kod producenta: DO733k
- Kolor dominujący: czarny
- Marka: Domo
- Materiał: metal, tworzywo sztuczne, szkło
- Moc: 900
- Model: DO733k
- Pojemność: 1.25
- Szerokość produktu: 16
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 2.14
- Wysokość produktu: 32.5
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne wyłączenie | tak |
|---|---|
| Barwa | stalowo-czarny |
| Dodatkowe opcje | automatyczna funkcja podtrzymywania ciepła, automatyczne wyłączanie, wyświetlacz LCD |
| Dodatkowe opcje | wyświetlacz |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Młynek żarnowy | nie |
| Moc | 900 W |
| Model ekspresu | DO733K |
| Podtrzymanie temperatury | płyta grzejna |
| Pojemność naczynia | 1,25 l |
| Typ naczynia | dzbanek, kubek |
| Wariantowanie seria | Domo DO733K |
| Wariantowanie | dzbanek |
| Wyposażenie | dzbanek szklany, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kubek termiczny, miarka do kawy, stały filtr |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 217,00 zł
Aktualna cena od 253,58 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 229,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.08.2025 | 229,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 235,00 zł | RTV EURO AGD | 6 zł |
| 03.12.2025 | 217,00 zł | Ole Ole! | -18 zł |
| 03.01.2026 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 2 zł |
| 03.02.2026 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 01.05.2026 | 253,58 zł | Empik.com | 34 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 217,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 253,58 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 37 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Domo
Kategoria: Przelewowe Ceny od 249.99 zł do 253.58 zł
EAN: 5411397158376
SKU: 05411397158376
Polecana ofertaEmpik.com
253,58 zł
Przejdź do sklepu >

