Domo DO9219W gofrownica 1600W regulacja temperatury
Polecana ofertaOle Ole!
349,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Gofrownica Domo DO9219W to urządzenie o mocy 1600 W, które pozwala na szybkie i równomierne wypiekanie dwóch kwadratowych gofrów. Wyposażona w powłokę zapobiega... rozwiń
Domo DO9219W 1600W Regulacja temperatury Gofrownica
349,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarny;Kształt wypieków:kwadraty;Ilość i kształt gofrów:2 kwadraty;Liczba innych wypieków:0;Liczba wypieków:2;Liczba wypieków:0;Moc:1600 W;Powłoka zapobiegająca przywierani...
- Brand: Domo
- Ean: 5411397138767
- Gtin: 5411397138767
- Producer: Domo
Domo DO9219W 1600W Regulacja temperatury Gofrownica
369,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Kształt wypieków:kwadraty;Liczba i kształt gofrów:2 kwadraty;Liczba innych wypieków:0;Liczba wypieków:2;Liczba wypieków:0;Moc:1600 W;Nieprzywierająca powłoka płytek:...
- Brand: Domo
- Color: czarny
- Ean: 5411397138767
- Gtin: 5411397138767
- Producer: Domo
Gofrownica 2 Chrupiące Gofry Marmurkowa Powłoka Regulacja 2200W
289,90 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
GOFROWNICA KERCH® SMART Nieprzywierająca marmurkowa powłoka | Moc szczytowa 2200W | Regulacja temperatury | Głębokie kratki | 2 gofry | Nienagrzewający się uchwyt | Zabezpieczenie przed przegrza...
- Bezpieczeństwo: zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Cechy dodatkowe: Nienagrzewający się uchwyt
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 5411397138767
- Kod producenta: DO9219W
- Kolor dominujący: srebrny/szary
- Komunikacja: wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik temperatury, wyświetlacz
- Kształt gofrów: kwadrat
- Liczba gofrów: 2
- Marka: Domo
- Materiał obudowy: metal
- Moc: 1600
- Model: DO9219W
- Nieprzywierająca powłoka: tak
- Szerokość produktu: 1.5
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.01
- Waga produktu: 4.5
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość i kształt gofrów | 2 kwadraty |
| Kształt wypieków | kwadraty |
| Liczba innych wypieków | 0 |
| Liczba wypieków | 0 |
| Liczba wypieków | 2 |
| Moc | 1600 W |
| Powłoka zapobiegająca przywieraniu | tak |
| Regulowanie temperatury | tak |
| Rodzaj | gofrownica |
| Seria/Model (do relacji) | Domo DO9219W |
| Wariantowanie seria | Domo DO9219W |
| Wykonanie powłoki zewnętrznej | tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie | karta gwarancyjna |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 349,00 zł
Aktualna cena od 349,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 469,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 349,00 zł | Ole Ole! | -120 zł |
| 03.08.2025 | 399,00 zł | Ole Ole! | 50 zł |
| 03.09.2025 | 399,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 439,00 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.11.2025 | 439,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 419,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.01.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.02.2026 | 419,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.03.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.04.2026 | 419,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.05.2026 | 349,00 zł | RTV EURO AGD | -70 zł |
| 29.05.2026 | 349,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 349,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 349,00 zł na dzień 29.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Domo
Kategoria: Domo Ceny od 289.9 zł do 369 zł
EAN: 5411397138767
SKU: 05411397138767
Polecana ofertaOle Ole!
349,00 zł
Przejdź do sklepu >


