Dreame Glory Pro Zimny nawiew 1600W 2 prędkości 4 temperatury Suszarka do włosów
Polecana ofertaRTV EURO AGD
569,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Dreame Glory Pro to suszarka do włosów o mocy 1600 W, oferująca 2 prędkości i 4 zakresy temperatury, w tym zimny nawiew. Wyposażona w obrotowy przewód o długośc... rozwiń
Dreame Glory Pro Zimny nawiew 1600W 2 prędkości 4 temperatury Suszarka do włosów
569,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Długość przewodu:1,8 m;Dominujący odcień:różowy;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:obrotowy przewód, zdejmowany filtr wlotowy;Kolor:różowy;Koncentrator:tak;Liczba prędkości nadmuchu:2;Liczba z...
- Brand: Dreame
- Color: różowy
- Ean: 6977328062154
- Gtin: 6977328062154
- Producer: Dreame
Suszarka do włosów DREAME Glory Pro Różowe złoto
569,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Suszarka do włosów Dreame Glory Pro Różowe złoto Dreame Glory Pro to elegancka i nowoczesna suszarka do włosów, która łączy wyjątkowy design z technologią zapewniającą szybkie i bezpieczne suszenie. D...
Przejdź do sklepu >
Suszarka do włosów Dreame Glory Pro Pink 1600W Jonizacja Koncentrator
569,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Suszarka do włosów Dreame Glory Pro Pink 1600W Jonizacja Koncentrator Dreame Glory Pro to suszarka, która zmienia codzienne suszenie włosów w przyjemny rytua...
- Gtin: 6977328062154
- Old_price: 569.00
- Sale_price: 569.00
Suszarka do włosów Dreame Glory Pro Zimny nawiew 1600W Różowa Koncentrator
569,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Suszarka do włosów Dreame Glory Pro Zimny nawiew 1600W 2 prędkości 4 temperatury nr kat. 1349995 Moc: 1600 W Opcja zimnego nadmuchu: tak Ilość prędkości i nadmuchu: 2 Ilość zakresów temperatury: 4 Wyp...
- Ean (gtin): 6977328062154
- Funkcje: zimny nadmuch
- Kod producenta: 6977328062154
- Kolor dominujący: różowy
- Konstrukcja: wyjmowany filtr
- Liczba prędkości nadmuchu: 4
- Liczba zakresów temperatury: 2
- Marka: Dreame
- Moc: 1600
- Model: Hair Glory Pro-Pink
- Stan opakowania: oryginalne
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1
- Załączone wyposażenie: koncentrator
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość przewodu | 1,8 m |
|---|---|
| Dominujący odcień | różowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | obrotowy przewód, zdejmowany filtr wlotowy |
| Instrukcja użytkownika | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Kolor | różowy |
| Liczba prędkości nadmuchu | 2 |
| Liczba zakresów temperatury | 4 |
| Moc | 1600 W |
| Nasadki/końcówki | 2 końcówki, koncentrator |
| Składana rączka | nie |
| Typ suszarki | duża |
| Waga | 0,34 kg |
| Wariantowanie seria | Dreame Glory Pro |
| Wyposażenie | koncentrator |
| Wyposażenie | podstawowe |
| Zimny nawiew | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 399,00 zł
Aktualna cena od 569,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.09.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 499,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 523,95 zł | Empik.com | 24 zł |
| 03.12.2025 | 499,00 zł | Sklep komputronik.pl | -24 zł |
| 03.01.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 399,99 zł | Media Markt | -99 zł |
| 03.03.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 499,00 zł | Empik.com | 100 zł |
| 27.04.2026 | 569,00 zł | Media Markt | 70 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 399,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 569,00 zł na dzień 27.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 170 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dreame
Kategoria: Suszarki do włosów Cena: 569 zł
EAN: 6977328062154
SKU: 06977328062154
Polecana ofertaRTV EURO AGD
569,00 zł
Przejdź do sklepu >



