Dreame H14 Dual odkurzacz pionowy 75min, funkcja mycia, mini elektroszczotka, srebrno-czarny
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Dreame H14 Dual to wszechstronny odkurzacz pionowy 5 w 1, który łączy funkcję mycia podłóg i 4 tryby odkurzania. Dzięki mini elektroszczotce i możliwości ustawi... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Bateria | litowo-jonowa |
|---|---|
| Czas ładowania | 240 min |
| Czas ładowania | od 2,1 do 4 h |
| Czas pracy z funkcją Turbo | 40 min |
| Długość przewodu | 0 m |
| Filtr HEPA | tak |
| Funkcja mycia | tak |
| Funkcja prania | nie |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | podświetlenie LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | komunikaty głosowe, moduł na akcesoria |
| Kolor | czarny |
| Lampa UV | nie |
| Liczba baterii w wyposażeniu | 1 |
| Liczba trybów pracy | 2 |
| Maksymalny czas pracy | 75 min |
| Moc wejściowa | 300 W |
| Napięcie akumulatora | 21,6 V |
| Nazwa filtra | HEPA F6 |
| Odkurzacz ręczny | tak |
| Podświetlenie LED | tak |
| Pojemność pojemnika | 0,65 l |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Pozostałe | dodatkowy filtr, moduł na akcesoria , przedłużenie rury, stacja dokująca i czyszcząca, szczoteczka do czyszczenia |
| Regulacja mocy ssania | tak |
| Składana rączka | tak |
| Stacja ładująca | stojąca |
| Sterowanie w rączce | tak |
| Szczotki, ssawki | mini elektroszczotka, szczotka podłogowa |
| Tryby pracy | standard, turbo |
| Typ filtra | antyalergiczny |
| Waga | 10,4 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | tak |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | nie |
| Wymiary - głębokość | 33,4 cm |
| Wymiary - szerokość | 31,8 cm |
| Wymiary - wysokość | 109,4 cm |
| Wymienna bateria | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wyświetlacz | LED |
| Zasięg pracy | 0 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Zastosowane technologie | aplikacja mobilna |
| Zgodność z aplikacją | Dreamehome |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1439,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2629,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 2397,77 zł | Empik.com | -231 zł |
| 03.07.2025 | 2399,00 zł | Sklep komputronik.pl | 1 zł |
| 03.08.2025 | 2057,34 zł | Empik.com | -341 zł |
| 03.09.2025 | 1999,00 zł | Sklep komputronik.pl | -58 zł |
| 03.10.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 200 zł |
| 03.11.2025 | 1899,00 zł | Empik.com | -300 zł |
| 03.12.2025 | 1499,00 zł | Ole Ole! | -400 zł |
| 03.01.2026 | 1578,90 zł | Empik.com | 79 zł |
| 03.02.2026 | 1531,00 zł | RTV EURO AGD | -47 zł |
| 03.03.2026 | 1439,00 zł | RTV EURO AGD | -92 zł |
| 03.04.2026 | 1546,47 zł | Empik.com | 107 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1439,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię