Dreame R10 odkurzacz pionowy, bateria 60 minut, bezprzewodowy, silnik cyfrowy, filtr HEPA, czarny
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Dreame R10 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy z mocą ssania 20 000 Pa i czasem pracy do 60 minut. Lekka konstrukcja i dodatkowe końcówki umożliwiają sprzątanie ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Bateria | litowo-jonowa |
|---|---|
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Czas pracy z funkcją Turbo | 7 min |
| Długość przewodu | 0 m |
| Filtr HEPA | nie |
| Funkcja mycia | nie |
| Funkcja prania | nie |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | podświetlenie LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | blokada włącznika, łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria |
| Kolor | biały |
| Lampa UV | nie |
| Liczba baterii w wyposażeniu | 1 |
| Liczba trybów pracy | 3 |
| Maksymalny czas pracy | 60 min |
| Moc wejściowa | 350 W |
| Model | Dreame R10 |
| Napięcie akumulatora | 25,2 V |
| Nazwa filtra | 5-stopniowy, EPA E12 |
| Odkurzacz ręczny | tak |
| Podświetlenie LED | tak |
| Pojemność pojemnika | 0,6 l |
| Poziom hałasu | 84 dB |
| Pozostałe | ładowarka, rura, uchwyt ścienny, zestaw do przymocowania uchwytu |
| Regulacja mocy ssania | suwak |
| Seria | Dreame R |
| Składana rączka | nie |
| Stacja ładująca | brak |
| Sterowanie w rączce | tak |
| Szczotki, ssawki | mini elektroszczotka, ssawka do szuflad i klawiatur, ssawka szczelinowa, szczotka uniwersalna |
| Tryby pracy | max, mid, normal |
| Waga | 3,4 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | tak |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | nie |
| Wymiary - głębokość | 34,4 cm |
| Wymiary - szerokość | 11,6 cm |
| Wymiary - wysokość | 21,6 cm |
| Wymienna bateria | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wyświetlacz | nie |
| Zasięg pracy | 0 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 599,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.06.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 649,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 649,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.09.2025 | 640,65 zł | Empik.com | -8 zł |
| 03.10.2025 | 895,85 zł | Empik.com | 255 zł |
| 03.12.2025 | 1042,20 zł | Empik.com | 146 zł |
| 03.03.2026 | 599,00 zł | Empik.com | -443 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 599,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię