Eureka New400 odkurzacz pionowy z funkcją mycia czas pracy 30 minut
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Bateria: litowo-jonowa; Czas ładowania: 360 min; Czas ładowania: od 4,1 do 8 h; Czas pracy z funkcją Turbo: 0 min
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Bateria | litowo-jonowa |
|---|---|
| Czas ładowania | 360 min |
| Czas ładowania | od 4,1 do 8 h |
| Czas pracy z funkcją Turbo | 0 min |
| Długość przewodu | 0 m |
| Filtr HEPA | nie |
| Funkcja mycia | tak |
| Funkcja prania | nie |
| Funkcje AI | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | czarny |
| Lampa UV | nie |
| Liczba baterii w wyposażeniu | 1 |
| Liczba trybów pracy | 2 |
| Maksymalny czas pracy | 30 min |
| Moc wejściowa | 120 W |
| Napięcie akumulatora | 22,2 V |
| Odkurzacz ręczny | nie |
| Podświetlenie LED | nie |
| Pojemność pojemnika | 0,4 l |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Pozostałe | płyn do mycia, stacja czyszcząca, stojak na akcesoria, szczoteczka do czyszczenia, zasilacz |
| Regulacja mocy ssania | nie |
| Składana rączka | nie |
| Sterowanie w rączce | tak |
| Szczotki, ssawki | szczotka walcowa |
| Tryby pracy | high, standard |
| Typ filtra | gąbkowy |
| Waga | 3,9 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | tak |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | tak |
| Wymiary - głębokość | 26 cm |
| Wymiary - szerokość | 29 cm |
| Wymiary - wysokość | 120 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wyświetlacz | nie |
| Zasięg pracy | 0 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 524,95 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 799,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 579,00 zł | RTV EURO AGD | -220 zł |
| 03.09.2025 | 579,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 575,71 zł | Empik.com | -3 zł |
| 03.11.2025 | 524,95 zł | Empik.com | -50 zł |
| 03.12.2025 | 565,90 zł | Empik.com | 40 zł |
| 03.01.2026 | 551,99 zł | Empik.com | -13 zł |
| 03.02.2026 | 551,99 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 524,95 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię