Dreame Mova S4 Detect odkurzacz pionowy bezprzewodowy 90 minut, wymienny akumulator, mini elektroszczotka, niebieski
Polecana ofertaddw24.online
430,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Dreame Mova S4 to lekki odkurzacz pionowy z wymiennym akumulatorem litowo-jonowym, zapewniającym do 90 minut pracy. Wyposażony w mini elektroszczotkę i elektron... rozwiń
VACUUM CLEANER CORDLESS/S4 DETECT VS15A MOVA
430,99 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Odkurzacz pionowy Mova by Dreame S4 Detect bezprzewodowy 0.6l
456,85 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Odkurzacz pionowy Mova by Dreame S4 Detect bezprzewodowy 0.6l Odkurzacz pionowy Mova by Dreame S4 Detect to nowoczesne, bezprzewodowe urządzenie o pojemności...
- Gtin: 6977328062215
- Old_price: 484.02
- Sale_price: 484.03
Odkurzacz pionowy Mova S4 Detect 425W czarny
499,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Odkurzacz pionowy Mova S4 Detect 425W czarny Mova S4 - Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Mova S4 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy o mocy 425W i sile ssania 150AW , z efektywnością filtracji na poziomi...
- Certyfikaty zgodności: CE, WEEE
- Czas pracy bezprzewodowej: 90
- Czas ładowania: 240
- Ean (gtin): 6977328062215
- Kod producenta: 6977328062215
- Kolor dominujący: czarny
- Komunikacja: wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora, wyświetlacz
- Marka: Mova
- Moc: 425
- Model: S4 Detect
- Napięcie akumulatora: 28.8
- Odłączany odkurzacz ręczny: tak
- Pojemność zbiornika na kurz: 0.6
- Praca na mokro: nie
- Zasilanie: akumulatorowe
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Bateria | litowo-jonowa |
|---|---|
| Czas ładowania | 240 min |
| Czas ładowania | od 2,1 do 4 h |
| Czas pracy z funkcją Turbo | 7 min |
| Długość przewodu | 0 m |
| Filtr HEPA | nie |
| Funkcja mycia | nie |
| Funkcja prania | nie |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | podświetlenie LED frontowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | łatwe opróżnianie pojemnika |
| Kolor | czarno-niebieski |
| Kolor | czarny |
| Lampa UV | nie |
| Liczba baterii w wyposażeniu | 1 |
| Liczba trybów pracy | 3 |
| Maksymalny czas pracy | 90 min |
| Moc wejściowa | 425 W |
| Napięcie akumulatora | 28,8 V |
| Odkurzacz ręczny | tak |
| Podświetlenie LED | tak |
| Pojemność pojemnika | 0,6 l |
| Poziom hałasu | 73 dB |
| Pozostałe | rura, uchwyt ścienny |
| Regulacja mocy ssania | elektroniczna |
| Składana rączka | nie |
| Stacja ładująca | brak |
| Sterowanie w rączce | tak |
| Szczotki, ssawki | elastyczna końcówka, elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka 2w1 |
| Tryby pracy | eco, mid, turbo |
| Typ filtra | antyalergiczny |
| Waga | 1,71 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | tak |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | nie |
| Wymiary - głębokość | 0 cm |
| Wymiary - szerokość | 0 cm |
| Wymiary - wysokość | 0 cm |
| Wymienna bateria | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wyświetlacz | LED |
| Zasięg pracy | 0 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 478,99 zł
Aktualna cena od 430,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 699,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 699,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 649,00 zł | Ole Ole! | -50 zł |
| 03.09.2025 | 649,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 648,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 499,00 zł | Media Markt | -149 zł |
| 03.12.2025 | 478,99 zł | Empik.com | -20 zł |
| 03.01.2026 | 799,00 zł | Media Markt | 320 zł |
| 03.02.2026 | 748,99 zł | Empik.com | -50 zł |
| 03.03.2026 | 499,00 zł | Empik.com | -249 zł |
| 03.04.2026 | 484,02 zł | Empik.com | -14 zł |
| 03.05.2026 | 994,99 zł | ddw24.online | 510 zł |
| 23.05.2026 | 430,99 zł | ddw24.online | -564 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 478,99 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 430,99 zł na dzień 23.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 48 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mova
Kategoria: Pionowe Ceny od 430.99 zł do 499 zł
EAN: 6977328062215
SKU: 1427465
Polecana ofertaddw24.online
430,99 zł
Przejdź do sklepu >


