EUROFIRANY CLASSIC Ręcznik z welurową bordiurą o ryżowej fakturze 30x50cm czarny
Polecana ofertalozkoholicy.pl
7,80 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Czarny ręcznik Eurofirany Classic 30x50 cm z welurową bordiurą i ryżową fakturą to połączenie elegancji i funkcjonalności. Wykonany z wysokiej jakości bawełny, ... rozwiń
Ręcznik Kąpielowy Ibiza (10) 30 x 50 Czarny
7,80 zł
Sprzedawca: lozkoholicy.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Code: 1239897
- Długość towaru w centymetrach: 17
- Długość: 50 cm
- Gramatura: 550 g/m2
- Kolor: Odcienie czarnego
- Marka: Eurofirany
- Producer: EUROFIRANY" B.B. CHOCZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
- Rozmiar produktu: 30x50
- Rozmiar: uniwersalny
- Szerokość towaru w centymetrach: 3.5
- Szerokość: 30 cm
- Tkanina: Frotte
- Waga gabarytowa w gramach: 148.75
- Wysokość towaru w centymetrach: 15
Eurofirany Ręcznik Ibiza 30x50 czarny 550g/m2 frotte
8,20 zł
Sprzedawca: KARO
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Ręcznik Ibiza 30x50 czarny 550g/m 2 frotte Eurofirany podkreślony pasem wypukłej, ryżowej faktury na bordiurze. Ręcznik doskonale wchłania wodę oraz jest niezwykle puszysty. Pomimo wielokrotnego prani...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 50 cm |
|---|---|
| Długość towaru w centymetrach | 17 |
| Gramatura | 550 g/m2 |
| Kolor | Odcienie czarnego |
| Marka | Eurofirany |
| Szerokość | 30 cm |
| Szerokość towaru w centymetrach | 3.5 |
| Tkanina | Frotte |
| Waga gabarytowa w gramach | 148.75 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 15 |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 7,80 zł
Aktualna cena od 7,80 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.03.2026 | 8,20 zł | KARO | - |
| 03.04.2026 | 7,80 zł | lozkoholicy.pl | 0 zł |
| 01.05.2026 | 7,80 zł | lozkoholicy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 7,80 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 7,80 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Eurofirany" B.b. Choczyscy Spka Jawna
Kategoria: EuroFirany Ceny od 7.8 zł do 8.2 zł
EAN: 5903571154293
SKU: OI_404273006
Polecana ofertalozkoholicy.pl
7,80 zł
Przejdź do sklepu >

