Faber BI 52 SS 2LS srebrny okap kuchenny, stal nierdzewna, podwieszany, sterowanie dotykowe, szerokość 52 cm
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Faber BI 52 SS 2LS to srebrny okap wkład wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe i ledowe oświetlenie. Regulacja prędkości w ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
|---|---|
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Głębokość | 29,1 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | C |
| Klasa energetyczna | B |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | C |
| Kolor | srebrny |
| Oświetlenie | ledowe |
| Poziom głośności | 63 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 3 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 50 kWh |
| Rodzaj | okap wkład |
| Sterowanie | elektroniczne (przyciskami) |
| Szerokość | 52,5 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | 112.0569.559 |
| Typ | prostokątny |
| Wariantowanie - seria | Faber BI % SS 2LS |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 0 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 460 m3/h |
| Wykończenie | stal nierdzewna |
| Wyposażenie | elementy do montażu, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 25,2 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 578,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 1129,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 330 zł |
| 03.06.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | -330 zł |
| 03.07.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 578,99 zł | Ole Ole! | -220 zł |
| 03.09.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 220 zł |
| 03.10.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 799,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.01.2026 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.02.2026 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 578,99 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię