Faber Inka Plus HCS 52 inox okap kuchenny, stal nierdzewna, podwieszany, energooszczędny, sterowanie dotykowe
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 019,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Okap Faber Inka Plus HCS 52 Inox to nowoczesne urządzenie do zabudowy, wykonane ze stali nierdzewnej. Posiada energooszczędne oświetlenie LED, aluminiowe filtry... rozwiń
Faber Inka Plus HCS 52 Inox Okap wkład
1 019,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Faber
- Color: inox
- Ean: 7612985772808
- Gtin: 7612985772808
- Producer: Faber
Faber Inka Plus HCS 52 Inox Okap wkład
1 019,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dominujący odcień:srebrny/szary;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+++ - D;Filtr węglowy w wyposażeniu:nie;Filtry przeciwtłuszczowe:aluminiowe;Gwarancja:60 miesięcy;Klasa...
- Brand: Faber
- Color: inox
- Ean: 7612985772808
- Gtin: 7612985772808
- Producer: Faber
Okap FABER INKA PLUS HCS X 52
1 299,00 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Kupując okap FABER masz możliwość przedłużenia gwarancji do 4 lat za 0 zł. Co należy zrobić? Kup okap Faber, wypełnij formularz rejestracyjny do 30 dni od zakupu, a marka Faber po jego weryfikacji wyś...
Przejdź do sklepu >
Okap szafkowy FABER Inka Plus HCS X A52/2 Srebrny
1 019,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Okap szafkowy Faber Inka Plus HCS X A52/2 Srebrny Faber Inka Plus HCS X A52/2 to okap do zabudowy o szerokości 52 cm, zaprojektowany z myślą o łatwym montażu, wygodnej obsłudze i estetycznym wykończen...
Przejdź do sklepu >
Okap wkład FABER Inka Plus HCS X 52
1 019,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka: 1 dzień
Przejdź do sklepu >

Okap wkład FABER Inka Plus HCS X 52
1 019,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
INKA PLUS HCS X 52 NOWOŚĆ! Okap do zabudowy, szerokość 52 cm, inox, najwyższa wydajność WKRÓTCE DOSTĘPNA OPIS URZĄDZENIA Okap do zabudowy w szafce wiszącej, ...
- Gtin: 7612985772808
- Old_price: 859.00
- Sale_price: 1019.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
|---|---|
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Głębokość | 28,6 cm |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | C |
| Klasa energetyczna | B |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | C |
| Kolor | inox |
| Oświetlenie | ledowe |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 3 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 47 kWh |
| Rodzaj | okap wkład |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Szerokość | 52,2 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | 112.0169.114, 112.0158.127, 112.0185.278 |
| Typ | prostokątny |
| Wariantowanie - seria | Faber Inka Plus HCS |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 0 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 580 m3/h |
| Wykończenie | stal nierdzewna |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 33,75 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 799,00 zł
Aktualna cena od 1019,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 839,00 zł | OkapyKuchenne.pl | -60 zł |
| 03.07.2025 | 839,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 839,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 839,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 839,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 839,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | -40 zł |
| 03.01.2026 | 839,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 40 zł |
| 03.02.2026 | 879,00 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.03.2026 | 859,00 zł | Media Markt | -20 zł |
| 03.04.2026 | 859,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 01.05.2026 | 1019,00 zł | RTV EURO AGD | 160 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 799,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1019,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 220 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Faber
Kategoria: Faber Ceny od 1019 zł do 1299 zł
EAN: 7612985772808
SKU: INKA PLUS HCS X 52
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 019,00 zł
Przejdź do sklepu >



