Fala kolumna prysznicowa Steely 3 75664, natynkowa, deszczownica Inox
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Kolumna prysznicowa FALA Steely 3 w kolorze Inox to nowoczesne rozwiązanie do łazienki. Wykonana z trwałej stali nierdzewnej 304, zapewnia długowieczność i odpo... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| CORUNDox | Tak |
|---|---|
| Długość węża prysznicowego | 1.5 m |
| ERGOsize | Tak |
| FULLsteel | Tak |
| Kolor | Inox |
| Korpus | Jednouchwytowy |
| Liczba otworów | 2 |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Materiał węża prysznicowego | Stal nierdzewna |
| NANOcave | Tak |
| Nolead | Tak |
| Obrotowa wylewka | Tak |
| Seria | Steely 3 |
| Wysokość | 91-121 cm |
| Zasięg deszczownicy | 34 cm |
| Zasięg wylewki | 17.5 cm |
| Zastosowanie | Wanna, kabina prysznicowa |
| Zawartość zestawu | Bateria, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy z uszczelkami, deszczownica, drążek prysznicowy, krzywki z rozetami i uszczelkami |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 305,31 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 320,67 zł | toya24.pl | - |
| 03.07.2025 | 316,11 zł | toya24.pl | -4 zł |
| 03.08.2025 | 316,11 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 316,11 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 319,80 zł | toya24.pl | 3 zł |
| 03.11.2025 | 319,80 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 319,80 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 305,31 zł | toya24.pl | -14 zł |
| 03.02.2026 | 314,76 zł | toya24.pl | 9 zł |
| 03.03.2026 | 314,76 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 307,50 zł | toya24.pl | -7 zł |
| 03.05.2026 | 307,50 zł | toya24.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 305,31 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię