Fenix T6 z długopisem Niebieski Latarka
Polecana ofertaBron.pl
135,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Czas pracy do: 26 h; Funkcje dodatkowe: długopis, klips, narzędzie do samoobrony; Gwarancja: 60 miesięcy; Kolor: niebieski
Długopis z latarką Fenix T6 niebieski
135,00 zł
Sprzedawca: Bron.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Długopis taktyczny Fenix T6 - niezawodny długopis z latarką edc Długopis taktyczny Fenix T6 nie tylko służy do pisania, ale również jest skutecznym narzędziem do samoobrony. Korpus długopisu wykonano ...
Przejdź do sklepu >
Długopis Z Latarką Fenix T6 Niebieski
135,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka: 1 dzień
Przejdź do sklepu >

Długopis Z Latarką Fenix T6 Niebieski
135,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Niebieski długopis taktyczny Fenix T6 to nie tylko doskonały instrument do pisania, ale również skuteczne narzędzie do samoobrony wyposażone w odłączaną lata...
- Gtin: 6942870309095
- Old_price: 159.00
- Sale_price: 135.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Czas pracy do | 26 h |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | długopis, klips, narzędzie do samoobrony |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kolor | niebieski |
| Moc światła | 80 lm |
| Model wariantowanie | T6 |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP66 |
| Odporność | na wodę, na pył, na upadki / uderzenia |
| Przeznaczenie | latarka do czytania, latarka uniwersalna |
| Rodzaj | latarka uniwersalna |
| Rozmiar | latarka brelok |
| Tryb pracy | niski, średni, światło boczne, wysoki |
| Typ | kieszonkowa |
| Typ | latarka ręczna |
| Waga | 33 g |
| Wstrząsoodporność | odporność na upadek 1m |
| Wykonanie | aluminium |
| Wymiary | 140 x 14 mm |
| Zasięg światła | 18 m |
| Zasilanie | akumulator litowo-polimerowy |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Zastosowanie | w domu, w pracy, w terenie, w samochodzie |
| Źródło światła | diody LED |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 159,00 zł
Aktualna cena od 135,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 159,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 159,00 zł | Bron.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 159,00 zł | Bron.pl | 0 zł |
| 01.04.2026 | 135,00 zł | Bron.pl | -24 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 159,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 135,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 24 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Fenix
Kategoria: Latarki Cena: 135 zł
EAN: 6942870309095
SKU: 6942870309095
Polecana ofertaBron.pl
135,00 zł
Przejdź do sklepu >
