FLO Pompa do wody 79933 elektryczna, 100W, 4500l/h, fontannowa
Polecana ofertatoya24.pl
205,45 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Elektryczna pompa do wody FLO 79933 to niezawodne urządzenie do oczek wodnych, figurek ogrodowych i fontann. Wyposażona w łatwy do czyszczenia filtr, chroni prz... rozwiń
Pompa fontannowa 100w 4500 l/h Flo 79933
205,45 zł
Sprzedawca: toya24.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 79933
- Częstotliwość: 50 Hz
- Długość przewodu: 10 m
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Maks. głębokość zanurzenia: 2 m
- Maks. temperatura wody: 35 C
- Maks. wydajność: 4500 l/h
- Maks. wysokość tłoczenia: 4.5 m
- Masa: 2.4 kg
- Moc: 100 W
- Napięcie: 230 V a.c.
- Producer: Flo
- Rozmiar: uniwersalny
- Stopień ochrony: IP68
- Zawartość zestawu: pompa fontannowa, dysza x5
Pompa fontannowa 100 W
298,00 zł
Sprzedawca: bricomarche.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Pompa Fontannowa 100W 4500 L/h 10M Przewód 5 Dysz IP68 Do Ogrodu Oczka Flo
213,90 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
POMPA FONTANNOWA 100W 4500 L/H 10M PRZEWÓD 5 DYSZ IP68 DO OGRODU OCZKA FLO ⚙️ SPECYFIKACJA TECHNICZNA Zawartość zestawu: pompa fontannowa|dysza x5 Masa: 2.4 kg Napięcie: 230 V a.c. Moc: 100 W Maks. t...
- Ean (gtin): 5906083799334
- Kod producenta: 79933
- Moc: 100
- Producent: Flo
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 4.25
- Wydajność pompy l/h: 2501 - 5000 l/h
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość | 50 hz |
|---|---|
| Długość przewodu | 10 m |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Maks. głębokość zanurzenia | 2 m |
| Maks. temperatura wody | 35 c |
| Maks. wydajność | 4500 l/h |
| Maks. wysokość tłoczenia | 4.5 m |
| Masa | 2.4 kg |
| Moc | 100 w |
| Napięcie | 230 v a.c. |
| Stopień ochrony | Ip68 |
| Zawartość zestawu | Pompa fontannowa, dysza x5 |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 201,22 zł
Aktualna cena od 205,45 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 211,88 zł | toya24.pl | - |
| 03.06.2025 | 211,88 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 205,69 zł | toya24.pl | -6 zł |
| 03.08.2025 | 205,69 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 205,69 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 205,45 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 211,81 zł | toya24.pl | 6 zł |
| 03.12.2025 | 201,22 zł | toya24.pl | -10 zł |
| 03.01.2026 | 205,45 zł | toya24.pl | 4 zł |
| 03.02.2026 | 211,81 zł | toya24.pl | 6 zł |
| 03.03.2026 | 205,45 zł | toya24.pl | -6 zł |
| 03.04.2026 | 205,45 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 30.04.2026 | 205,45 zł | toya24.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 201,22 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 205,45 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 4 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Toya S.a
Kategoria: Elektryczne Ceny od 205.45 zł do 298 zł
EAN: 5906083799334
SKU: 79933
Polecana ofertatoya24.pl
205,45 zł
Przejdź do sklepu >


