Aerocool DUKE AeroSuede fotel gamingowy do 150kg skóra eco tkanina czarny
Polecana ofertaAkces-Markt
1 030,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Fotel gamingowy Aerocool Duke AeroSuede to komfort i funkcjonalność w jednym. Wykonany z ekologicznej skóry i tkaniny, zapewnia wygodę dzięki piance o wysokiej ... rozwiń
AEROCOOL FOTEL AC-280 DUKE CZARNY
1 030,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
EAN: 4710562751123 Funkcja kołysania: Tak Gęstość piany: Duża gęstość Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji Głębokość opakowania: 850 mm Głębokość produktu: 700 mm Głębokość siedziska: 56 cm Ilość: 1 Kąt w...
- Code: AEROAC-280DUKE-BK
- Ean: 4710562751123
- Kod_producenta: AEROAC-280DUKE-BK
- Producer: Aerocool
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | funkcja bujania, poduszka lędźwiowa, zagłówek |
|---|---|
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | pianka o wysokiej gęstości, mechanizm motylkowy |
| Kolor | czarno-szary |
| Kolor | czarny, srebrny/szary |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Maksymalny kąt pochylenia oparcia | 180 stopni |
| Materiał kółek | nylon |
| Materiał obicia | skóra ECO, tkanina |
| Materiał | skóra ekologiczna (PU), tkanina, mikrofibra |
| Minimalny kąt pochylenia oparcia | 90 stopni |
| Model (wariantowanie) | AeroSuede DUKE |
| Pasuje do kierownic | uniwersalny |
| Pasuje do marka kierownicy | uniwersalny |
| Podłokietnik | 2D |
| Podnośnik gazowy | klasa 4 |
| Rekomendowany wzrost (maksymalny) | 0 cm |
| Rekomendowany wzrost (minimalny) | 0 cm |
| Rodzaj | fotel gamingowy |
| Rozmiar kółek | 60 mm |
| Rozmiary (mm) | 125-135 x 70 cm |
| Seria | Aerocool DUKE |
| Szerokość oparcia | 56 cm |
| Szerokość siedziska | 56 cm |
| Waga | 20 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, poduszka lędźwiowa, poduszka zagłówkowa |
| Wysokość całkowita | 125 - 135 cm |
| Wysokość oparcia | 83 cm |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 939,00 zł
Aktualna cena od 1030,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1013,99 zł | Akces-Markt | - |
| 03.06.2025 | 1013,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.07.2025 | 1013,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1079,00 zł | RTV EURO AGD | 65 zł |
| 03.09.2025 | 1031,99 zł | Akces-Markt | -47 zł |
| 03.10.2025 | 1031,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 939,00 zł | Ole Ole! | -92 zł |
| 03.12.2025 | 939,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 939,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.02.2026 | 939,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 939,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1030,99 zł | Akces-Markt | 91 zł |
| 02.05.2026 | 1030,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 939,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1030,99 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 92 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Aerocool
Kategoria: Fotele gamingowe Cena: 1030.99 zł
EAN: 4710562751123
SKU: AEROAC-280DUKE-BK
Polecana ofertaAkces-Markt
1 030,99 zł
Przejdź do sklepu >
