Franke AQ Sense FSAS A90 BK XS stal szlachetna okap kuchenny wkład
Polecana ofertaOle Ole!
3 849,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Franke AQ Sense FSAS A90 BK XS to nowoczesny okap wykonany ze stali szlachetnej i czarnego szkła. Wyposażony w moduł Wi-Fi, kompatybilny z Amazon Alexa. Posiada... rozwiń
Franke AQ Sense FSAS A90 BK/XS Stal szlachetna Okap wkład
3 849,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dominujący odcień:srebrny/szary;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+++ - D;Filtr węglowy w wyposażeniu:nie;Filtry przeciwtłuszczowe:aluminiowe;Dodatkowe opcje:kompatybiln...
- Brand: Franke
- Color: stal szlachetna/czarne szkło
- Ean: 7612986089950
- Gtin: 7612986089950
- Producer: Franke
Franke AQ Sense FSAS A90 BK/XS Stal szlachetna Okap wkład
4 149,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: stal szlachetna/czarne szkło
- Ean: 7612986089950
- Gtin: 7612986089950
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowe opcje | kompatybilność z asystentem głosowym Amazon Alexa, moduł Wi-Fi, pilot, sensor jakości powietrza |
|---|---|
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Funkcje dodatkowe | automatyczne dostosowanie mocy |
| Głębokość | 32 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | E |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Kolor | stal szlachetna/czarne szkło |
| Oświetlenie | ledowe 2x1 W |
| Poziom głośności | 67 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 4 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 54 kWh |
| Rodzaj | okap wkład |
| Sterowanie | elektroniczne (przyciskami), pilotem |
| Szerokość | 89,8 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | 112.0016.756, 112.0174.992, |
| Typ | prostokątny |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 670 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 570 m3/h |
| Wykończenie | stal nierdzewna, szkło |
| Wyposażenie | elementy do montażu, instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wysokość | 33,9 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3101,49 zł
Aktualna cena od 3849,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 3637,55 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.05.2025 | 3599,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -38 zł |
| 03.06.2025 | 3637,55 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 38 zł |
| 03.07.2025 | 3637,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 3418,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -219 zł |
| 03.09.2025 | 3407,80 zł | OkapyKuchenne.pl | -10 zł |
| 03.10.2025 | 3368,99 zł | OkapyKuchenne.pl | -38 zł |
| 03.11.2025 | 3368,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 3101,49 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -267 zł |
| 03.01.2026 | 3330,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 229 zł |
| 03.02.2026 | 3330,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 3160,99 zł | OkapyKuchenne.pl | -170 zł |
| 31.03.2026 | 3849,00 zł | Ole Ole! | 688 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3101,49 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3849,00 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 748 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 3849 zł do 4149 zł
EAN: 7612986089950
SKU: OI_403493781
Polecana ofertaOle Ole!
3 849,00 zł
Przejdź do sklepu >

