Franke Centro CNG 611 78 LHD Fragranit Szary zlewozmywak prostokątny
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 005,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Zlewozmywak Franke Centro CNG 611 78 LHD Fragranit szary to prostokątny model o wymiarach 760 x 480 mm, wykonany z trwałego fragranitu. Posiada jedną komorę (44... rozwiń
Zlewozmywak Franke Centro CNG 611-78 TL Łupkowy Szary/ Stal szlachetna (ociekacz z lewej)
1 005,99 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zlewozmywaki Franke Franke to marka, która tworzy produkty niezwykle zróżnicowane pod względem stylu, których wspólnym mianownikiem jest wysokiej klasy technologia. Zlewozmywaki Franke pasują zarówno ...
Przejdź do sklepu >
Franke Centro CNG 611-78 LHD Fragranit Szary Zlewozmywak prostokątny
1 006,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w komplecie:nie;Kolor:srebrny/szary;Gwarancja:15 lat;Barwa:szary łupkowy;Komora 1:440 x 400 mm;Komora 2:0 mm;Komora 3:0 mm;Korek:manualny;Korek automatyczny:nie;Ilość komór:1;Liczba otworów na...
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary
- Ean: 7612986409581
- Gtin: 7612986409581
- Producer: Franke
Franke Centro CNG 611-78 LHD Fragranit Szary Zlewozmywak prostokątny
1 079,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w zestawie:nie;Kolor:srebrny/szary;Gwarancja:15 lat;Kolor:szary łupkowy;Komora 1:440 x 400 mm;Komora 2:0 mm;Komora 3:0 mm;Korek:manualny;Korek automatyczny:nie;Liczba komór:1;Liczba otworów na...
- Brand: Franke
- Color: srebrny/szary szary łupkowy
- Ean: 7612986409581
- Gtin: 7612986409581
- Producer: Franke
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | szary łupkowy |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 480 mm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 5 |
| Kolor | srebrny/szary |
| Komora 1 | 440 x 400 mm |
| Komora 2 | 0 mm |
| Komora 3 | 0 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny |
| Liczba otworów na baterię | 5 |
| Maksymalna liczba otworów | 5 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 50 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Franke Centro |
| Szerokość w milimetrach | 760 mm |
| Typ zaworu | zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wejście na baterię | podfrezowany |
| Wycięcie | 760 x 480 mm |
| Wykonanie | fragranit |
| Wyposażenie | instrukcja montażu, karta gwarancyjna, korek, syfon |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 995,49 zł
Aktualna cena od 1005,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1155,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.06.2025 | 1167,00 zł | Ole Ole! | 12 zł |
| 03.07.2025 | 1167,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1096,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -71 zł |
| 03.09.2025 | 1096,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1096,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1081,00 zł | Ole Ole! | -15 zł |
| 03.12.2025 | 995,49 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -85 zł |
| 03.01.2026 | 1069,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 73 zł |
| 03.02.2026 | 1031,00 zł | Ole Ole! | -38 zł |
| 03.03.2026 | 1029,00 zł | Ole Ole! | -2 zł |
| 03.04.2026 | 1006,00 zł | Ole Ole! | -23 zł |
| 28.04.2026 | 1005,99 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 995,49 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1005,99 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 11 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 1005.99 zł do 1079 zł
EAN: 7612986409581
SKU: OI_400127066
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
1 005,99 zł
Przejdź do sklepu >


