Franke Maris Ceiling FCBI 926 WH okap sufitowy biały mat
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Franke Maris Ceiling FCBI 926 WH to biały okap sufitowy o szerokości 90 cm. Posiada 4-stopniową regulację prędkości oraz funkcje czasowego wyłączenia i wentylac... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowe opcje | czasowe wyłączenie, funkcja 24h (wentylacja ciągła), timer |
|---|---|
| Dominujący odcień | biały |
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Funkcje dodatkowe | timer (opóźnione wyłączenie) |
| Głębokość | 50 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | E |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Kolor | biały |
| Oświetlenie | ledowe 4x2 W |
| Poziom głośności | 66 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 4 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 59 kWh |
| Rodzaj | okap sufitowy |
| Sterowanie | mechaniczne, pilotem |
| Szerokość | 90 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | 112.0016.755, 1120174994, |
| Typ | prostokątny |
| Wariantowanie - seria | Franke Maris Ceiling FCBI 926 |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 690 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 580 m3/h |
| Wyposażenie | elementy do montażu |
| Wysokość | 31 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3449,79 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 4046,05 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.05.2025 | 4003,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -43 zł |
| 03.06.2025 | 4046,05 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 43 zł |
| 03.07.2025 | 4046,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 3803,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -243 zł |
| 03.09.2025 | 3621,14 zł | OkapyKuchenne.pl | -181 zł |
| 03.10.2025 | 3621,14 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 3621,14 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 3449,79 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -171 zł |
| 03.01.2026 | 3621,14 zł | OkapyKuchenne.pl | 171 zł |
| 03.02.2026 | 3621,14 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 3515,99 zł | OkapyKuchenne.pl | -105 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3449,79 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię