Franke Smart Flush Evo Basic FBFE BK A52 czarny wkład okapowy
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
961,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Franke Smart Flush Evo Basic FBFE BK A52 to czarny okap do zabudowy o szerokości 52 cm. Jego maksymalna wydajność wynosi 750 m3/h, co zapewnia skuteczne usuwani... rozwiń
Okap FRANKE Box Flush Evo FBFE BK A52 BASIC
961,99 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
FRANKE FBFE BASIC: Elegancki Minimalizm, Wydajność i Niezawodność FRANKE FBFE BK A52 BASIC to czarny okap do zabudowy w szerokości 60 cm o wydajności 750 m3/h. Do okapu stosujemy filtry węglowe 112.00...
Przejdź do sklepu >
Franke Smart Flush Evo Basic FBFE BK A52 Czarny Okap wkład
999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Długość kabla:0 cm;Dominujący odcień:czarny;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+++ - D;Filtr węglowy w wyposażeniu:nie;Filtry przeciwtłuszczowe:aluminiowe;Dodatkowe opcje...
- Brand: Franke
- Color: czarny
- Ean: 7612986474732
- Gtin: 7612986474732
- Producer: Franke
Franke Smart Flush Evo Basic FBFE BK A52 Czarny Okap wkład
1 049,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: czarny
- Ean: 7612986474732
- Gtin: 7612986474732
- Producer: Franke
Okap Franke Box Flush Evo Basic Fbfe Bk A52 Czarny
978,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Okap do zintegrowanej zabudowy Franke BOX FLUSH EVO BASIC FBFE BK A52 Czarny Okap do wbudowania w szafkę Box Flush Evo Basic FBFE BK w kolorze czarnym, o szerokości 52cm. Został zaprojektowany, aby id...
- Filtry: przeciwtłuszczowy
- Funkcje: pochłaniacz, wyciąg
- Klasa efektywności energetycznej: B
- Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń: C
- Klasa sprawności oświetlenia: A
- Klasa wydajności przepływu dynamicznego: B
- Kod producenta: 305.0729.555
- Kolor dominujący: czarny
- Komunikacja: kontrolka pracy okapu
- Liczba stopni regulacji prędkości: 4
- Maksymalna wydajność: 750
- Marka: Franke
- Moc: 250
- Model: FBFE BASIC BOX FLUSH EVO
- Oświetlenie: LED
- Poziom hałasu: 51
- Rodzaj okapu: wkład
- Stan opakowania: oryginalne
- Sterowanie: elektroniczne
- Szerokość produktu: 52
- Zakres klas efektywności energetycznej: A+++ - D
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość kabla | 0 cm |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | booster, oświetlenie LED |
| Dominujący odcień | czarny |
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Głębokość | 29 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | C |
| Klasa energetyczna | B |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Kolor | czarny |
| Oświetlenie | ledowe |
| Poziom głośności | 63 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 4 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 71 kWh |
| Rodzaj | okap wkład |
| Sterowanie | elektroniczne (przyciskami) |
| Szerokość | 52 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | 112.0016.755 |
| Typ | prostokątny |
| Wariantowanie - seria | Franke BOX FLUSH EVO FBFE |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 750 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 640 m3/h |
| Wykończenie | stal nierdzewna |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, kabel zasilający z wtyczką |
| Wysokość maksymalna | 0 cm |
| Wysokość | 31,76 cm |
| Wzór | Franke Smart |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 978,99 zł
Aktualna cena od 961,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1139,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 1139,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1179,00 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.09.2025 | 1029,00 zł | Ole Ole! | -150 zł |
| 03.10.2025 | 1019,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.11.2025 | 1051,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 32 zł |
| 03.12.2025 | 1006,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -44 zł |
| 03.01.2026 | 1006,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1006,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 978,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -28 zł |
| 03.04.2026 | 978,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 01.05.2026 | 961,99 zł | OkapyKuchenne.pl | -17 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 978,99 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 961,99 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 17 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 961.99 zł do 1049 zł
EAN: 7612986474732
SKU: OI_363041381
Polecana ofertaOkapyKuchenne.pl
961,99 zł
Przejdź do sklepu >



