Franke Urban UBG 611 100 XL granitowy onyx zlewozmywak prostokątny 50x100
Polecana ofertaOle Ole!
1 121,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Franke Urban UBG 611-100 XL to prostokątny, granitowy zlewozmywak w kolorze onyx. Wykonany z trwałego Fragranite, odporny na plamy, zarysowania i wysokie temper... rozwiń
Franke Urban UBG 611-100 XL Granitowy Onyx Zlewozmywak prostokątny
1 121,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w komplecie:nie;Kolor:czarny;Gwarancja:15 lat z wyłączeniami;Barwa:onyx;Komora 1:490 x 425 x 220 mm;Korek:manualny;Korek automatyczny:nie;Ilość komór:1;Liczba otworów na baterię:0;Ilość podfre...
Przejdź do sklepu >
FRANKE 114.0687.290 UBG 611-100 XL Zlewozmywak wbudowywany Fragranit+ Urban Onyx
1 139,99 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | onyx |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 15 lat z wyłączeniami |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 2 x 35 mm |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 490 x 425 x 220 mm |
| Korek automatyczny | nie |
| Korek | manualny |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 60 cm |
| Możliwość montażu dodatkowych akcesoriów | młynka do odpadów |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Franke Urban |
| Szerokość w milimetrach | 1000 mm |
| Typ zaworu | zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wariantowanie - seria | Franke Urban 2 |
| Wariantowanie - wyposażenie | brak |
| Wejście na baterię | podfrezowane do samodzielnego wywiercenia |
| Wycięcie | 980 x 480 mm |
| Wykonanie | fragranit |
| Wyposażenie | instrukcja montażu, korek, syfon |
| Zlewozmywak odwracalny | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1084,71 zł
Aktualna cena od 1121,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1096,28 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 1095,86 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.06.2025 | 1084,71 zł | Ole Ole! | -11 zł |
| 03.07.2025 | 1095,09 zł | Ole Ole! | 10 zł |
| 03.08.2025 | 1094,72 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1094,40 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1094,05 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1171,99 zł | Media Expert | 77 zł |
| 03.12.2025 | 1142,00 zł | Ole Ole! | -29 zł |
| 03.01.2026 | 1171,99 zł | Media Expert | 29 zł |
| 03.02.2026 | 1142,00 zł | Ole Ole! | -29 zł |
| 03.03.2026 | 1139,00 zł | RTV EURO AGD | -3 zł |
| 04.04.2026 | 1121,00 zł | Ole Ole! | -18 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1084,71 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1121,00 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 36 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 1121 zł do 1139.99 zł
EAN: 7612986261097
SKU: OI_404979705
Polecana ofertaOle Ole!
1 121,00 zł
Przejdź do sklepu >

