G.Skill Trident Z DDR4 16GB 2 x 8GB 4400 CL19 pamięć RAM F4-4400C19D-16GTZKK
Porównaj ceny
Oferty: 0
, G.Skill Trident Z DDR4 to pamięć RAM o pojemności 16 GB (2 x 8 GB) i częstotliwości 4400 MHz. Charakteryzuje się opóźnieniem CL19 i napięciem 1,35 V. Wyposażona... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 4400 MHz |
|---|---|
| Gwarancja | wieczysta |
| Liczba kości | 2 x 8 GB |
| Model wariantowanie | G.Skill Trident Z DDR4 |
| Napięcie zasilania | 1,35 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 19 |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | tak |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Rozmiar pamięci | 16 GB |
| Standard | DDR4 |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.06.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 549,00 zł | RTV EURO AGD | 50 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 499,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię