G3 Ferrari Mixatutto G20099 1000W Robot kuchenny
Polecana ofertaAkces-Markt
510,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Aplikacja mobilna: nie; Barwa obudowy: biały; Bezpieczeństwo: system zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem; Cięcie w kostkę: nie
G3Ferrari Robot Kuchenny G20099
510,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Antypoślizgowe nóżki: Tak Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Dysk do cięcia w paski w zestawie: Tak EAN: 8056095876008 Funkcja pulse: Tak Funkcja zagniatania: Tak Funkcje miksera: Cięcie, Siekanie...
- Code: G20099
- Ean: 8056095876008
- Kod_producenta: G20099
- Producer: G3FERRARI
G3 Ferrari Mixatutto G20099 1000W Robot kuchenny
529,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: G3 Ferrari
- Ean: 8056095876008
- Gtin: 8056095876008
- Producer: G3 Ferrari
G3 Ferrari Mixatutto G20099 1000W Robot kuchenny
529,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Aplikacja mobilna:nie;Bezpieczeństwo:system zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem;Długość przewodu:0 m;Dominujący odcień obudowy:biały;Gotowanie:nie;Smażenie:nie;Funkcje kulinarne:zagniatan...
- Brand: G3 Ferrari
- Ean: 8056095876008
- Gtin: 8056095876008
- Producer: G3 Ferrari
Robot Kuchenny Malakser G3Ferrari G20099
449,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcja zagniatania: Tak Pojemność misy blendera: 1,5 l Wbudowane wagi: Nie Młynek: Tak Funkcja pulse: Tak Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa: Tak Tarcza do f...
- Gtin: 8056095876008
- Old_price: 439.99
- Sale_price: 449.99
Robot kuchenny G3 Ferrari Mixatutto G20099 1000W do Mieszania Miksowania
529,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Robot kuchenny G3 Ferrari Mixatutto G20099 1000W nr kat. 1376845 Moc / Liczba poziomów obrotów: 1000 W / 2 Pojemność misy / Wydajność misy (max): 3 l / Wykonanie korpusu: metal, tworzywo sztuczne Przy...
- Ean (gtin): 8056095876008
- Funkcje: tarcie, krojenie na plasterki, mieszanie, rozdrabnianie, ubijanie, wyrabianie ciasta, miksowanie
- Głębokość produktu: 23
- Kod producenta: g20099
- Kolor dominujący: biały
- Liczba poziomów prędkości: 2
- Marka: G3Ferrari
- Moc nominalna: 1000
- Model: g20099
- Pojemność misy roboczej: 3
- Rodzaj regulacji obrotów: skokowa
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 27
- Tryby pracy: pulsacyjny
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5.25
- Waga produktu: 3.75
- Wysokość produktu: 44
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aplikacja mobilna | nie |
|---|---|
| Barwa obudowy | biały |
| Bezpieczeństwo | system zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem |
| Cięcie w kostkę | nie |
| Długość przewodu | 0 m |
| Dominujący odcień obudowy | biały |
| Formowanie ciastek | nie |
| Formowanie kebbe | nie |
| Formowanie makaronu | nie |
| Funkcja rozdrabniania - siekania | tak |
| Funkcja ścierania ziemniaków | nie |
| Funkcja tarcia na wiórki | tak |
| Funkcja ubijania piany | tak |
| Funkcja wyciskania soku - sokowirówka | nie |
| Funkcja wyciskania soku z cytrusów | nie |
| Funkcje dodatkowe | skokowa, praca pulsacyjna |
| Funkcje kulinarne | zagniatanie ciasta, ubijanie piany, mieszanie, tarcie na wiórki, krojenie w plastry, krojenie na frytki, siekanie, miksowanie |
| Gotowanie indukcyjne | nie |
| Gotowanie na parze | nie |
| Gotowanie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość poziomów obrotów | 2 |
| Informacje dodatkowe | łatwy demontaż |
| Krojenie na frytki | tak |
| Krojenie na plastry | tak |
| Krojenie w słupki | nie |
| Mielenie mięsa | nie |
| Mieszanie | tak |
| Miksowanie | tak |
| Moc | 1000 W |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Podgrzewanie indukcyjne | nie |
| Pojemność kielicha | 1,5 l |
| Pojemność misy roboczej | 3 l |
| Pozostałe | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Praca Turbo | nie |
| Przygotowywanie lodów | nie |
| Przystawki | blender kielichowy, przystawka do tarcia i krojenia |
| Przystawki | blender kielichowy |
| Przystawki | tarcza do tarcia na wiórki, tarcza do krojenia w plastry, tarcza do krojenia na frytki, blender kielichowy |
| Regulacja obrotów | skokowa |
| Regulacja temperatury | nie |
| Regulowanie obrotów | mechaniczna skokowa |
| Robienie kiełbasek | nie |
| Rodzaj | robot kuchenny |
| Smażenie | nie |
| Stylistyka Retro | nie |
| Tryb pracy pulsacyjnej | tak |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Wariantowanie - seria | G3 Ferrari Mixatutto G20099 |
| Wariantowanie wyposażenie | podstawowe |
| Wbudowana waga | nie |
| Wydajność misy (max) | 0 kg |
| Wykonanie korpusu | metal, tworzywo sztuczne |
| Wykonanie misy roboczej | tworzywo sztuczne |
| Wymiary urządzenia | 0 cm |
| Wyposażenie | dwustronna tarcza na plastry i wiórki drobne, dysk emulgacyjny, nóż, nóż do wyrabiania ciasta, tarcza do frytek, tarcza do ścierania |
| Zagniatanie ciasta | tak |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 449,99 zł
Aktualna cena od 449,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 509,00 zł | Empik.com | - |
| 03.02.2026 | 529,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.03.2026 | 549,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.04.2026 | 449,99 zł | Empik.com | -99 zł |
| 03.05.2026 | 449,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 13.05.2026 | 449,99 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 449,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 449,99 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: G3ferrari
Kategoria: Roboty kuchenne Ceny od 449.99 zł do 529 zł
EAN: 8056095876008
SKU: G20099
Polecana ofertaAkces-Markt
510,99 zł
Przejdź do sklepu >




