Gastronoma 18310017 mini piekarnik
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Mini piekarnik gastronoma 18310017 to kompaktowe urządzenie o mocy 1000 W, przeznaczone do wypieku pizzy. Posiada brązowo-czarną obudowę, waży 5,7 kg i ma wymia... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | brązowo-czarny |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc grilla | 0 W |
| Moc opiekacza | 1000 W |
| Najwyższa temperatura | 0 C |
| Opcje pieczenia | wypiekacz do pizzy |
| Pojemność | 0 l |
| Regulowanie temperatury | nie |
| Regulowanie wysokości tacek | nie |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 42 x 24 x 42 cm |
| Rożen | nie |
| Waga | 5,7 kg |
| Wyposażenie | 6 łopatek, blacha do pieczenia, forma do pizzy, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Zasilanie | 220-240 V 50/60 Hz |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię