-11%
Globalo okap wyspowy Cylindro Isola 39.7 złoto mat, stal nierdzewna, oświetlenie LED, cichy, energooszczędny
Polecana ofertaGLOBALO
4 990,00 zł
Przejdź do sklepu >
5 590,00 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 5 590,00 zł
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Globalo Cylindro Isola 39.7 Light Gold Mat to elegancki okap wyspowy, idealny do otwartych kuchni. Wykonany ze stali szlachetnej, lakierowanej na złoto, oferuje... rozwiń
Okap kuchenny GLOBALO Cylindro Isola 39.7 Light Gold Mat
4 990,00 zł
Sprzedawca: GLOBALO
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Code: CYLINDRO_ISOLA_39_7_LIGHT_GOLD_MAT
- Filtr aluminiowy: wielowarstwowy, wzmacniany
- Filtr węglowy: kaseta CSC 306 (opcjonalnie)
- Kolor okapu: złoty
- Moc silnika: 275 W
- Oświetlenie: POWER LED 4 x 2 W
- Rozmiar: one size
- Sterowanie: przyciskowe
- Szer. zabudowy: 39 cm
- Timer: 10-90 minut
- Tryb pracy#2: pochłaniacz
- Tryb pracy: wyciąg
- Turbina zewnętrzna: okap może pracować z turbiną zewnętrzną
- Typ okapu: Wyspowy
- Waga okapu: 18 kg
- Wydajność boost: 742 m3/h
- Wydajność max: 537 m3/h
- Wydajność min.: 312 m3/h
- Wykonanie: stal lakierowana
- Zakres prędkości: 3 + boost
- Średnica wylotu: fi 15 cm
Okap GLOBALO Cylindro Isola 39.7 Light Gold Mat 850 m3/h
5 190,00 zł
Sprzedawca: OkapyKuchenne.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Okapy Globalo Globalo to polska marka specjalizująca się w wysokiej jakości okapach kuchennych. Produkty Globalo wyróżniają się cichą i wydajną pracą, co wpływa na komfort użytkowania i podnosi jakość...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | Regulowana 2900 - 6300k |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje | Regulacja barwy oświetlenia |
| Filtr aluminiowy | Wielowarstwowy, wzmacniany |
| Filtr węglowy | Kaseta csc 306 (opcjonalnie) |
| Głębokość | 39 |
| Głośność boost | 66 db |
| Głośność max | 61 db |
| Głośność min. | 46 db |
| Klasa energetyczna | Klasa b |
| Kod PCN | 84146000 |
| Kolor okapu | Złoty |
| Kup dodatkową gwarancję: | Gwarancja 2 lata (+270 zł) |
| Malowanie okapu NCS/RAL | Nie |
| Marka | Globalo |
| Moc silnika | 275 w |
| Sterowanie | Przyciskowe |
| Szer. zabudowy | 39 cm |
| Szerokość opakowania | 39 cm |
| Średnica wylotu | Fi 15 cm |
| Timer | 10-90 minut |
| Tryb pracy | Wyciąg |
| Turbina zewnętrzna | Okap może pracować z turbiną zewnętrzną |
| Typ okapu | Wyspowy |
| Waga okapu | 18 kg |
| Wydajność boost | 742 m3/h |
| Wydajność max | 537 m3/h |
| Wydajność min. | 312 m3/h |
| Wykonanie | Stal lakierowana |
| Wysokość okapu | 86.5 - 116.5 |
| Wysokość opakowania | 90 |
| Zakres prędkości | 3 + boost |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 5232,00 zł
Aktualna cena od 4990,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 5450,00 zł | GLOBALO | - |
| 03.06.2025 | 5232,00 zł | Sklep elektrohome.pl | -218 zł |
| 03.07.2025 | 5450,00 zł | GLOBALO | 218 zł |
| 03.08.2025 | 6290,00 zł | GLOBALO | 840 zł |
| 03.09.2025 | 6290,00 zł | GLOBALO | 0 zł |
| 03.10.2025 | 6290,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 6290,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 5590,00 zł | GLOBALO | -700 zł |
| 03.01.2026 | 5590,00 zł | GLOBALO | 0 zł |
| 03.02.2026 | 5590,00 zł | GLOBALO | 0 zł |
| 03.03.2026 | 5590,00 zł | GLOBALO | 0 zł |
| 03.04.2026 | 5590,00 zł | GLOBALO | 0 zł |
| 01.05.2026 | 4990,00 zł | GLOBALO | -600 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 5232,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4990,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 242 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Globalo
Kategoria: Globalo Ceny od 4990 zł do 5190 zł
EAN: 5907622605246
SKU: CYLINDRO_ISOLA_39_7_LIGHT_GOLD_MAT
Polecana ofertaGLOBALO
4 990,00 zł
Przejdź do sklepu >
5 590,00 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 5 590,00 zł

