Green Cell PowerPlay 20S powerbank 20000mAh 22,5W czarny PBGC03S
Polecana ofertaAllegro
94,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Green Cell PowerPlay 20S to powerbank o pojemności 20000 mAh i mocy 22,5 W, który zapewnia szybkie ładowanie urządzeń. Aluminiowa obudowa chroni przed uszkodzen... rozwiń
Powerbank Green Cell PowerPlay 20S 20000 mAh 22,5W Usb 3x Usb-c Czarny
94,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Powerbank Green Cell PowerPlay20S PBGC03S 20000mAh 22,5W Czarny nr kat. 1313954 Pojemność baterii: 20000 mAh Liczba portów wyjściowych: 3 Porty i standardy ładowania: USB typ C, USB Nr kat. 1313954 Ła...
- Cechy dodatkowe: diody kontrolne, możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie, szybkie ładowanie
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 5904326374522
- Głębokość produktu: 24.8
- Kod producenta: PBGC03S
- Kolor: czarny
- Liczba złączy ładujących: 3
- Marka: Green Cell
- Materiał obudowy: tworzywo sztuczne
- Napięcie nominalne: 5
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: nie
- Pojemność akumulatora: 20000
- Prąd wyjściowy: 3.0 A
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 72.3
- Typ akumulatora: litowo-polimerowy
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.425
- Waga produktu: 450
- Wysokość produktu: 139.8
- Zawiera baterie: tak
- Złącza: USB typ A, USB typ C
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Gwarancja | 24 miesiące |
|---|---|
| Informacje dodatkowe | technologia szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, technologię szybkiego ładowania Huawei SCP SuperCharge, technologia szybkiego ładowania Power Delivery 3.0, technologia szybkiego ładowania Samsung Adaptive Fast Charge, technologię szybkiego ładowania Huawei Fast Charge Protocol |
| Kolor | czarny |
| Liczba portów wyjściowych | 3 |
| Ładowanie indukcyjne | 0 W |
| Ładowanie indukcyjne | nie |
| Maksymalna moc wyjściowa | 20,1 - 30 W |
| Moc ładowania | 0 W |
| Model (wariantowanie) | Green Cell PowerPlay20S |
| Napięcie wyjściowe portu (max) | 12 V |
| Odporność - legale 1 | 0 |
| Odporność - legale 2 | 0 |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Pojemność | Powerbank 20000 mAh |
| Porty i standardy ładowania | USB typ C, USB |
| Prąd ładowania portu (max) | 3 A |
| Rozruch pojazdu | 0 |
| Seria | PowerPlay |
| Sygnalizacja pracy | diody LED |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge, Power Delivery, Samsung AFC Adaptive Fast Charge, Huawei SCP Super Charge Protocol, Huawei FCP Fast Charge Protocol |
| Typ baterii | litowo-polimerowa |
| Waga | 450 g |
| Wymiary | 140 x 72 x 25 mm |
| Zastosowanie | smartfon/telefon, iPod/iPhone/iPad, tablet, smartwatch, wideorejestrator, aparat cyfrowy, przenośna konsola do gier, czytniki e-book, kamera sportowa, nawigacja GPS, odtwarzacz MP3/MP4 |
| Złącza | 1x USB-A, 3x USB-C |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 109,89 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.07.2025 | 118,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.08.2025 | 118,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 118,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 109,89 zł | Ole Ole! | -9 zł |
| 03.12.2025 | 121,99 zł | Akces-Markt | 12 zł |
| 03.01.2026 | 121,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 109,99 zł | RTV EURO AGD | -12 zł |
| 03.04.2026 | 142,99 zł | wb-trade.pl | 33 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 109,89 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Green Cell
Kategoria: Green Cell Ceny od 94.99 zł do 184.9 zł
EAN: 5904326374522
SKU: 05904326374522
Polecana ofertaAllegro
94,99 zł
Przejdź do sklepu >
