Haier HAHG7W5HEB 74,5cm płyta gazowa
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Płyta gazowa Haier HAHG7W5HEB o szerokości 74,5 cm, wykonana ze stali nierdzewnej, posiada 5 pól grzewczych i trzyczęściowy żeliwny ruszt. Elektroniczne pokrętł... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | 9 poziomów mocy grzania |
|---|---|
| Głębokość | 51 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor płyty grzewczej | czarny |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników/pól grzejnych | 5 |
| Łączenie pól grzejnych | nie |
| Moc przyłączeniowa | 13,15 kW |
| Napięcie zasilania | 230V (instalacja jednofazowa) |
| Nazwa produktowa do opisów | płyta do zabudowy |
| Pola grzewcze | 5 pól gazowych |
| Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Ls (GZ-35) | Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem GZ-35. |
| Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Lw (GZ-41,5) | Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem Lw/GZ 41,5. |
| Rodzaj obsługiwanego gazu | 3B/P (propan-butan), G20 (E, GZ-50) |
| Rodzaj płyty | płyta gazowa |
| Rodzaj rusztu | trzyczęściowy żeliwny |
| Sterowanie płyty grzewczej | elektroniczne - pokrętła na płycie grzewczej |
| Szerokość | 74,5 cm |
| Wykonanie płyty grzewczej | stal nierdzewna |
| Wyposażenie | 3 ruszty płyty grzewczej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 8 cm |
| Zapalarka gazu | automatyczna w pokrętle |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię