Haier HWS34GGH1 34 miejsc winiarka
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 591,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Winiarka Haier HWS34GGH1 pomieści 34 butelki wina. Wyposażona w filtr UV, LED-owe oświetlenie i podwójnie przeszklone drzwi, zapewnia idealne warunki przechowyw... rozwiń
Haier HWS34GGH1 34 miejsc na butelki Chłodziarka do wina
1 591,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Filtr UV w drzwiach:tak;Funkcje dodatkowe:alarm niedomkniętych drzwi, możliwość chłodzenia wina czerwonego, białego i musującego, ogrzewanie wnętrza w przypadku niskiej temperatury otoczenia, oświetle...
- Brand: Haier
- Ean: 6930265340600
- Gtin: 6930265340600
- Producer: Haier
Haier HWS34GGH1 34 miejsc na butelki Chłodziarka do wina
1 591,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Drzwi wyposażone w filtr UV:tak;Dodatkowe opcje:alarm niedomkniętych drzwi, możliwość chłodzenia wina czerwonego, białego i musującego, ogrzewanie wnętrza w przypadku niskiej temperatury otoczenia, oś...
- Brand: Haier
- Certification: EC EPREL 1679888
- Ean: 6930265340600
- Gtin: 6930265340600
- Producer: Haier
Chłodziarka do wina HAIER HWS34GGH1 na 34 butelki
7 915,56 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Chłodziarka do wina Haier HWS34GGH1 34 miejsc na butelki nr kat. 1317520 Wymiary (GxSxW): 45,6 x 47,5 x 85 cm Liczba miejsc na butelki: 34 Kontrola: elektron...
- Gtin: 6930265340600
- Old_price: 7195.96
- Sale_price: 7915.56
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | alarm niedomkniętych drzwi, możliwość chłodzenia wina czerwonego, białego i musującego, ogrzewanie wnętrza w przypadku niskiej temperatury otoczenia, oświetlenie LED, podwójnie przeszklone drzwi, regulowany termostat, system antywibracyjny, zdalne sterowanie (WiFi) |
| Drzwi wyposażone w filtr UV | tak |
| Ekran LCD | tak |
| Funkcje dodatkowe | oświetlenie wewnętrzne, przezroczyste drzwi |
| Głębokość | 45,6 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość miejsc na butelki | 34 |
| Klasa klimatyczna | N, SN, ST |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0 |
| Kontrola | elektroniczne |
| Liczba miejsc na butelki | 34 |
| Liczba stref regulacji temperatury | 1 |
| Oświetlane wnętrze chłodziarki | tak |
| Pojemność do wykorzystania | 90 l |
| Poziom głośności | 37 dB |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Przeznaczenie | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do przechowywania wina |
| Regulowane nóżki | tak |
| Roczne zużycie energii | 140 kWh |
| Roczne zużycie prądu | 140 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Szerokość | 47,5 cm |
| Wyposażenie | 4 drewniane półki |
| Wysokość | 85 cm |
| Zamykane kluczem | nie |
| Zgodność z aplikacją | hOn |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1594,00 zł
Aktualna cena od 1591,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.09.2025 | 1999,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1797,99 zł | Ole Ole! | -201 zł |
| 03.11.2025 | 1795,00 zł | RTV EURO AGD | -2 zł |
| 03.12.2025 | 1699,00 zł | Ole Ole! | -96 zł |
| 03.01.2026 | 1599,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.02.2026 | 1598,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.03.2026 | 1596,00 zł | RTV EURO AGD | -2 zł |
| 03.04.2026 | 1594,00 zł | RTV EURO AGD | -2 zł |
| 01.05.2026 | 1591,00 zł | RTV EURO AGD | -3 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1594,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1591,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 3 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Haier
Kategoria: Haier Ceny od 1591 zł do 7915.56 zł
EAN: 6930265340600
SKU: OI_383450783
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 591,00 zł
Przejdź do sklepu >


