HP Seria 3 Pro 322PF 21,5 cali Full HD IPS 100Hz 5ms monitor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
429,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Monitor HP seria 3 Pro 322pf 21,5" oferuje rozdzielczość Full HD i matrycę IPS, zapewniającą szerokie kąty widzenia (178°). Częstotliwość odświeżania 100 Hz i c... rozwiń
HP Seria 3 Pro 322PF 21.5" Full HD IPS 100Hz 5ms Monitor LED
429,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:100 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16...
- Brand: HP
- Ean: 0198122622504
- Gtin: 0198122622504
- Producer: HP
HP Seria 3 Pro 322PF 21.5" Full HD IPS 100Hz 5ms Monitor LED
429,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: HP
- Certification: EC EPREL 1986850
- Ean: 0198122622504
- Gtin: 0198122622504
- Producer: HP
Monitor Hp S3 Pro 322pf 9U5B0UT 21.5" 1920×1080
445,37 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Jako autoryzowany partner HP, oferujemy nowy sprzęt z oficjalnej polskiej dystrybucji , który jest objęty pełnym wsparciem serwisowym oraz gwarancją producenta . Kupując na naszej aukcji masz pewność...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarna |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | wbudowany uchwyt na kable, wąska ramka |
| Dodatkowe opcje | wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 181 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 55 cm |
| Przekątna ekranu | 54,6 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 488 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,25 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,25 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 378 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 1, VGA x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 1 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 0 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 13 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 313,15 zł
Aktualna cena od 429,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 475,28 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 447,84 zł | Amazon.pl | -27 zł |
| 03.08.2025 | 413,00 zł | Amazon.pl | -34 zł |
| 03.09.2025 | 421,70 zł | Sklep iep24.eu | 8 zł |
| 03.10.2025 | 421,98 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
| 03.11.2025 | 565,59 zł | CDRmarket | 143 zł |
| 03.12.2025 | 382,68 zł | Sklep iep24.eu | -182 zł |
| 03.01.2026 | 382,33 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
| 03.02.2026 | 406,96 zł | Sklep iep24.eu | 24 zł |
| 03.03.2026 | 412,83 zł | Sklep iep24.eu | 5 zł |
| 03.04.2026 | 419,10 zł | Sklep iep24.eu | 6 zł |
| 03.05.2026 | 313,15 zł | Sklep iep24.eu | -105 zł |
| 30.05.2026 | 429,00 zł | RTV EURO AGD | 115 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 313,15 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 429,00 zł na dzień 30.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 116 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hp
Kategoria: HP Ceny od 429 zł do 445.37 zł
EAN: 0198122622504
SKU: OI_409508973
Polecana ofertaRTV EURO AGD
429,00 zł
Przejdź do sklepu >


