Hp LaserJet Pro 3102fdn, wielofunkcyjne drukarka laserowa, druk, skan, kopiowanie, faks, sieciowa, automatyczny podajnik dokumentów
Polecana ofertaddw24.online
994,49 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, HP LaserJet Pro 3102fdn to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne łączące funkcje drukarki, skanera, kopiarki i faksu. Drukuje z prędkością 33 str./min, obsług... rozwiń
URZĄDZ. WIELOF. HP LASERJET PRO 3102fdn MFP
994,49 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet Pro 3102fdn 3G629F
997,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro 3102fdn Zyskaj możliwość szybkiego drukowania oraz skanowania większej ilości dokumentów, a także dostęp do prostyc...
- Gtin: 0195122461751
- Old_price: 1126.79
- Sale_price: 1115.11
Urządzenie Hp LaserJet Pro 3102fdn
928,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Urządzenie HP LaserJet Pro 3102fdn P/N : 3G629F DANE TECHNICZNE Obszar zastosowań: Biuro Funkcje urządzenia: DrukarkaKopiarkaSkanerFaks Rodzaj druku: Laserowy Format: A6A5A4B6B590 x 130 mm100 x 150 mm...
- Cechy dodatkowe: automatyczne kopiowanie dwustronne, faks, wyświetlacz
- Certyfikaty zgodności: CE
- Format skanera: A4
- Głębokość produktu: 39.82
- Kod producenta: 3G629F
- Maksymalny format papieru: A4
- Marka: HP
- Model: LaserJet Pro 3102fdn
- Pojemność odbiornika papieru (kartki): 150
- Pojemność podajnika papieru (kartki): 250
- Prędkość druku w czerni: 33
- Prędkość skanowania: 19
- Rodzaj sensora skanera: CIS
- Rozdzielczość druku w czerni (dpi): 1200 x 1200
- Rozdzielczość skanowania (dpi): 1200 x 1200
- Szerokość produktu: 41.8
- Technologia druku: laserowa (mono)
- Typ: drukarka wielofunkcyjna
- Wysokość produktu: 31.32
- Załączone materiały eksploatacyjne: toner (startowy)
- Złącza: USB typ B, RJ-45
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Drukowanie dwustronne | ręczny |
|---|---|
| Efektywność | 50000 str/mies |
| Funkcje dodatkowe | drukowanie ze smartfona / tabletu, dotykowy wyświetlacz |
| Funkcje urządzenia | drukarka, skaner, kopiarka, faks |
| Głębokość | 398 mm |
| Gwarancja nowa | 12 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kabel USB w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0, Android od wersji 7.0, iPad OS od wersji 14.0 |
| Łączność bezprzewodowa | Apple AirPrint, Mopria (Android) |
| Maksymalna szybkość transmisji danych | 33,6 kBps |
| Maksymalny rozmiar skanowania | A4 |
| Materiały eksploatacyjne | 135A,135X |
| Materiały eksploatacyjne | W1390A,W1390X |
| Obsługiwane formaty nośników | A4, A5, A6, B5(JIS), B6 (JIS), koperty B5, koperty C5, koperty DL |
| Obsługiwany format papieru | A4 |
| Pamięć | 512 MB |
| Panel kontrolny | nie |
| Podajnik kartek | 250 arkuszy |
| Praca bez włączonego komputera | tak |
| Praca w sieci | tak |
| Prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Prędkość druku w kolorze | 0 str/min |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj skanera | stolikowy |
| Rozdzielczość kopii | 300 x 300 dpi |
| Rozdzielczość optyczna | 1200 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość w czerni | 1200 x 1200 dpi |
| Szerokość | 418 mm |
| Szybkość kopiowania do | 38 str/min |
| Technologia drukowania | laserowa (monochromatyczna) |
| Waga | 10,5 kg |
| Wbudowany faks | nie |
| Wbudowany telefon | nie |
| Wyposażenie | kabel USB, instrukcja obsługi, toner startowy, kabel zasilający |
| Wysokość | 313 mm |
| Zgodność z aplikacją | HP Smart |
| Złącza | LAN (Ethernet), USB typ B (port drukarki) |
| Zmniejszanie / powiększanie | 25 - 400 % |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 155,99 zł
Aktualna cena od 994,49 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1429,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 869,00 zł | Sklep komputronik.pl | -560 zł |
| 03.08.2025 | 155,99 zł | Akces-Markt | -713 zł |
| 03.09.2025 | 869,00 zł | Sklep komputronik.pl | 713 zł |
| 03.10.2025 | 157,99 zł | Akces-Markt | -711 zł |
| 03.11.2025 | 1326,86 zł | Sklep iep24.eu | 1168 zł |
| 03.12.2025 | 1063,04 zł | Sklep iep24.eu | -263 zł |
| 03.01.2026 | 944,00 zł | Sklep komputronik.pl | -119 zł |
| 03.02.2026 | 899,00 zł | Sklep komputronik.pl | -45 zł |
| 03.03.2026 | 899,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 889,00 zł | Sklep komputronik.pl | -10 zł |
| 03.05.2026 | 859,00 zł | Sklep komputronik.pl | -30 zł |
| 31.05.2026 | 994,49 zł | ddw24.online | 135 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 155,99 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 994,49 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 838 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hp
Kategoria: HP Ceny od 928.99 zł do 997.99 zł
EAN: 0195122461751
SKU: 00195122461751
Polecana ofertaddw24.online
994,49 zł
Przejdź do sklepu >


