Iiyama Monitor 32 ProLite XB3294UHSCP-B Va 3840x2160 4K Uhd 60Hz
Polecana ofertaiiyama-sklep.pl
1 369,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 9
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
Monitor iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 32 4K VA LED /2xHDMI, DP, USB-C dock (95W)/ KVM, PiP/PbP, Adaptive Sync
1 369,00 zł
Sprzedawca: iiyama-sklep.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
ProLite XB3294UHSCP-B1 to 32-calowy monitor 4K, stworzony z myślą o większej przestrzeni roboczej, lepszej ostrości obrazu i płynniejszej pracy.Wyposażony w matrycę VA o rozdzielczości Ultra HD i kont...
- Code: XB3294UHSCP-B1
- Ean: 4948570126279
- Producer: iiyama
iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 32" 4K VA 60Hz 2ms Monitor LED
1 369,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:2 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivot):tak;Format ekranu:16:...
- Brand: iiyama
- Certification: EC EPREL 2393200
- Ean: 4948570126279
- Gtin: 4948570126279
- Producer: iiyama
iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 32" 4K VA 60Hz 2ms Monitor LED
1 399,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: iiyama
- Ean: 4948570126279
- Gtin: 4948570126279
- Producer: iiyama
iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 32-calowy panel VA 4K z USB-C (95 W), przełącznikiem KVM i funkcją PiP/PbP
1 399,99 zł
Sprzedawca: visunext.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1: najlepszy monitor 4K dla profesjonalistów iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 to imponujący 32-calowy (80 cm) monitor, który łączy w sobie wysoką rozdzielczość 4K z doskonałą ...
- Ean: 4948570126279
- Eec_spectrum: A-G
- Energy_efficiency_class: G
- Kod_producenta: XB3294UHSCP-B1
- Producer: iiyama
Monitor 31.5 cala XB3294UHSCP-B1.4K,VA,2xHDMI,DP,USB-C dock 95W, PIP,RJ45, 400cd, 2ms, 4xUSB, KVM,Sync,2x5W, HAS (150) PIVOT,
1 403,86 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 - 4K KVM USB-C PD 90W 31.5''
1 369,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
ProLite XB3294UHSCP-B1 32-calowy monitor 4K VA z USB-C dock (95W), przełącznikiem KVM, LAN i obsługą PiP/PbP ProLite XB3294UHSCP-B1 to 32-calowy monitor 4K, stworzony z myślą o większej przestrzeni ro...
Przejdź do sklepu >
iiyama XB3294UHSCP-B1-31,5", IPS, 3840x2160/60Hz, 2H1DPType-C, PD95W KVM Has
1 221,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 - 4K KVM USB-C PD 90W 31.5''
1 326,26 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 - 4K KVM USB-C PD 90W 31.5'' iiyama Producent: iiyama Rodzaj: monitor typ: do biura i domu Format obrazu: 16:9 przekątna...
- Gtin: 4948570126279
- Old_price: 1270.17
- Sale_price: 1270.00
Monitor iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 32 4K Va Led /2xHDMI, Dp, Usb-c dock
1 221,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 32 4K VA LED /2xHDMI, DP, USB-C dock(4948570126279) XB3294UHSCP-B1 ProLite XB3294UHSCP-B1 to 32-calowy monitor 4K, stworzony z myślą o większej przestrzeni robocz...
- Cechy dodatkowe: Wbudowane głośniki, PIVOT, HDR, Przełącznik KVM, Redukcja niebieskiego światła
- Czas reakcji: 2
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 24.55
- Głębokość produktu: 24.55
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: XB3294UHSCP-B1
- Konstrukcja i elementy dodatkowe: ekran obrotowy (PIVOT), hub USB, odłączana podstawa, wbudowane głośniki
- Kąt widzenia w pionie: 178
- Marka: iiyama
- Model: ProLite XB3294UHSCP-B1
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu (cale): 32
- Regulacja: obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości
- Rodzaj podświetlania: LED
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu z podstawą: 71.39
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 11.8
- Wysokość produktu: 44.85
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 2 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | Picture-in-Picture (PIP), wąska ramka, technologia sRGB 99%, HDR10, technologia Adaptive-Sync, przełącznik KVM |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, głośniki, USB, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, wąska ramka |
| Głębokość | 245,5 mm |
| Głośniki | 2 x 5 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 400 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | iiyama XB-94UHSCP-B1 |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 55 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 80 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Szerokość | 713,9 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 8,5 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,18 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB, kabel USB-C, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 448,5-598,5 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.2 x 2, USB 3.2 Typ C (z Power Delivery) x 1, USB 3.2 Typ C x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 2 |
| Zużycie energii HDR | 59 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 33 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1221,00 zł
Aktualna cena od 1221,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 1339,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.02.2026 | 1270,00 zł | Amazon.pl | -69 zł |
| 03.03.2026 | 1249,00 zł | Amazon.pl | -21 zł |
| 03.04.2026 | 1221,00 zł | Sklep komputronik.pl | -28 zł |
| 19.04.2026 | 1221,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1221,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1221,00 zł na dzień 19.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Iiyama
Kategoria: Iiyama Ceny od 1221 zł do 1554.88 zł
EAN: 4948570126279
SKU: 04948570126279
Polecana ofertaiiyama-sklep.pl
1 369,00 zł
Przejdź do sklepu >








