Innogio GIOlittle Unicorn lampka nocna, 142, dla dzieci, miękka, LED, różowa
Polecana ofertaMedia Expert
69,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Silikonowa lampka nocna GIOlittle Unicorn to uroczy dodatek do pokoju dziecka. Dzięki wbudowanemu oświetleniu LED oferuje 8 kolorów świecenia, które zmienisz kl... rozwiń
INNOGIO Lampka nocna GIOlittle GIO-142 Jednorożec
69,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Silikonowa lampka nocna dla dzieci GIOlittle Unicorn. Ładowana jest za pomocą kabla USB-C (w zestawie). Świeci w 8 kolorach. Klepniecie lampki zmienia kolor światła.
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | różne kolory |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | 8 kolorów świecenia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | nie dotyczy |
| Klasy energetyczne dołączonych żarówek | nie dotyczy |
| Kolor | biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał | silikon |
| Moc maksymalna do relacji | 1,5 W |
| Moc maksymalna | 1,5 W |
| Możliwość stosowania żarówek o klasie | nie dotyczy |
| Przyciemnianie | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj światła | LED |
| Rodzaj | lampka nocna |
| Wymiary | 18 x 12 x 10 cm |
| Zasilanie | kabel USB-C |
| Zużycie energii na 1000 h | 0 kWh/1000h |
| Źródło światła | wbudowane LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 59,99 zł
Aktualna cena od 69,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 109,99 zł | Media Expert | - |
| 03.05.2025 | 109,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.06.2025 | 109,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.07.2025 | 109,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 59,99 zł | Media Expert | -49 zł |
| 03.09.2025 | 109,99 zł | Media Expert | 49 zł |
| 03.10.2025 | 89,99 zł | Media Expert | -20 zł |
| 03.11.2025 | 63,20 zł | Media Expert | -26 zł |
| 03.12.2025 | 109,99 zł | Media Expert | 46 zł |
| 03.01.2026 | 109,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 109,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 109,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 01.04.2026 | 69,99 zł | Media Expert | -40 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 59,99 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 69,99 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 10 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Innogio
Kategoria: Dziecięce Cena: 69.99 zł
EAN: 5904405021446
SKU: OI_353591981
Polecana ofertaMedia Expert
69,99 zł
Przejdź do sklepu >
