iRobot Roomba 105, combo, mopowanie, tworzenie mapy, 68dB, biały, robot sprzątający
Polecana ofertaOle Ole!
499,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, iRobot Roomba 105 Combo to biały robot sprzątający, który łączy funkcje odkurzania i mopowania. Wyposażony w czujniki krawędzi, laserowy i przeszkód, skutecznie... rozwiń
iRobot Roomba 105 Combo Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 59dB Biały Robot sprzątający
499,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Stacja opróżniająca:nie;Automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:390 min;Czas pracy:120 min;Czujniki:krawędzi, laserowy, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;F...
- Brand: iRobot
- Color: biały
- Ean: 5061042263261
- Gtin: 5061042263261
- Producer: iRobot
iRobot Roomba 105 Combo Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 59dB Biały Robot sprzątający
499,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: iRobot
- Color: biały
- Ean: 5061042263261
- Gtin: 5061042263261
- Producer: iRobot
Robot sprzątający iRobot Roomba Combo 105 7000Pa 3000mAh Mopowanie Biały
869,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Robot sprzątający iRobot Roomba Combo 105 7000Pa 3000mAh Mopowanie Biały Innowacja zaprojektowana, aby zdefiniować sprzątanie na nowo Skuteczne usuwanie zabr...
Przejdź do sklepu >
Robot sprzątający iRobot Roomba 105 Combo
799,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo 105 z funkcja Mop Produkt Nowy / Oryginalne opakowanie Funkcje: Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, W...
- Cechy dodatkowe: Wykrywanie dywanów, Zaawansowana aplikacja i obsługa głosowa, Zaawansowane odkurzanie i mopowanie z mikropompą, LIDAR ClearView 360 stopni, Aktywne szorowania mocnych zabrudzeń SmartScrub, Możliwość działania na kilku poziomach domu, Szybkie i dokładne mapowanie pomieszczeń i omijanie przeszkód
- Certyfikaty zgodności: CE, WEEE
- Czas pracy bezprzewodowej: 75
- Czas ładowania: 75
- Czujniki: antykolizyjny, odległości, przeciążenia, przeszkód, uskoku podłoża, wplątania frędzli i przewodów, zabrudzeń, schodów, krawędzi, zbliżeniowy
- Funkcje robota: zasysanie próżniowe, automatyczne wyłączenie, zdalne sterowanie, automatyczny powrót do bazy, programator pracy
- Głębokość produktu: 33.6
- Kod producenta: Y311240
- Kolor dominujący: biały
- Komunikacja: wskaźnik ładowania, wskaźnik czystości filtra, wskaźnik stanu akumulatora, komunikaty głosowe, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
- Liczba programów pracy: 3
- Marka: iRobot
- Model: Combo 105
- Opcje czyszczenia: czyszczenie intensywne, mopowanie, odkurzanie, sprzątanie miejscowe (SPOT)
- Pojemność zbiornika na kurz: 0.4
- Szerokość produktu: 33.5
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 4.85
- Waga produktu: 2.84
- Wysokość produktu: 10.4
- Zawiera baterie: tak
- Załączone wyposażenie: Stacja dokująca, Narzędzie do przycinania włosów, Nakładka mopująca, Przewód zasilania, Robot Roomba 105 Combo
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne opróżnianie pojemnika | nie |
|---|---|
| Automatyczny powrót do bazy i ładowanie | tak |
| Czas ładowania | 180 min |
| Czas pracy | 75 min |
| Czujniki | krawędzi, laserowy, odległości, przeszkód, uskoku podłoża |
| Funkcja mopowania | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | funkcja mopa, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, sprzątanie wybranych pomieszczeń |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | bateria litowo-jonowa |
| Kolor | biały |
| Lampa UV | nie |
| Liczba programów czyszczenia | 0 |
| Ładowanie i wznawianie sprzątania | tak |
| Nazwa filtra | EPA |
| Ograniczenia | 0 |
| Pojemność zbiornika | 0,4 l |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Programator pracy | tak |
| Programy czyszczenia | automatyczny, eco, intensywny, manualny, miejscowy, mopowanie, powtarzania sprzątania, punktowy, standardowy |
| Rodzaj | robot mopujący |
| Seria | iRobot Roomba 105 Combo |
| Seria | iRobot Seria Combo |
| Sterowanie | za pomocą smartfona, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri |
| Szczotka główna | gumowa z włosiem |
| Szczotki | szczotka boczna, szczotka gumowa z włosiem |
| Średnica robota | 33,6 cm |
| Tworzenie mapy pomieszczenia | tak |
| Wirtualna latarnia | nie |
| Wirtualna ściana | tak, funkcja |
| Wirtualna ściana | tak |
| Wskaźnik zabrudzenia filtra | tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika | tak |
| Wymiary stacji dokującej | 7,4 x 12,1 x 13,6 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość robota | 10,4 cm |
| Wyświetlacz | nie |
| Zastosowane technologie | aplikacja mobilna, sensor LiDAR, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu |
| Zgodność z aplikacją | Roomba Home |
| Zmywalny pojemnik na kurz | tak |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 499,00 zł
Aktualna cena od 499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 739,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 739,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 629,00 zł | RTV EURO AGD | -110 zł |
| 03.09.2025 | 629,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 648,00 zł | Ole Ole! | 19 zł |
| 03.11.2025 | 609,99 zł | Ole Ole! | -38 zł |
| 03.12.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | -110 zł |
| 03.03.2026 | 795,28 zł | Empik.com | 296 zł |
| 03.04.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | -96 zł |
| 28.04.2026 | 499,00 zł | Ole Ole! | -200 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 499,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 499,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Irobot
Kategoria: IRobot Ceny od 499 zł do 869 zł
EAN: 5061042263261
SKU: 05061042263261
Polecana ofertaOle Ole!
499,00 zł
Przejdź do sklepu >



