iRobot Roomba 205 DustCompactor Combo odkurzacz robot czarny funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia 68dB
Polecana ofertaRTV EURO AGD
749,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, iRobot Roomba 205 DustCompactor Combo to zaawansowany robot sprzątający, który łączy funkcje odkurzania i mopowania. Wyposażony w czujniki krawędzi, laserowe or... rozwiń
iRobot Roomba 205 DustCompactor Combo Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 63dB Czarny Robot sprzątający
749,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: iRobot
- Color: czarny
- Ean: 5061042263025
- Gtin: 5061042263025
- Producer: iRobot
iRobot Roomba 205 DustCompactor Combo Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 63dB Czarny Robot sprzątający
749,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Stacja opróżniająca:nie;Automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:390 min;Czas pracy:180 min;Czujniki:krawędzi, laserowy, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;F...
- Brand: iRobot
- Color: czarny
- Ean: 5061042263025
- Gtin: 5061042263025
- Producer: iRobot
IROBOT Robot sprzątający Roomba Combo 205 Czarny
749,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Innowacyjny system wychwytuje i kompresuje kurz bezpośrednio w pojemniku na brud robota, przechowując go nawet przez 60 dni, eliminując konieczność posiadania automatycznej stacji czyszczącej. Dzięki ...
- Code: L121040
- Ean: 5061042263025
- Producer: IROBOT
Robot sprzątający iRobot Roomba 205 DustCompactor Combo Funkcja mopowania
749,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Robot sprzątający iRobot Roomba 205 DustCompactor Combo Funkcja mopowania Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB Czarny nr kat. 1344546 Czas pracy/Czas ładowania: 75 min / 180 min Programator pracy/Wirtual...
- Czas pracy bezprzewodowej: 75
- Czas ładowania: 180
- Czujniki: przeszkód, krawędzi, odległości, uskoku podłoża
- Ean (gtin): 5061042263025
- Filtr: EPA
- Funkcje robota: zdalne sterowanie, programator pracy, automatyczny powrót do bazy, wirtualna ściana
- Głębokość produktu: 35.9
- Kod producenta: Roomba 205 z kompresją brudu w pojemniku
- Kolor dominujący: czarny
- Komunikacja: wskaźnik czystości filtra, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
- Marka: iRobot
- Model: Roomba 205 DustCompactor
- Opcje czyszczenia: mopowanie, odkurzanie
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 35.9
- Typ akumulatora: litowo-jonowy
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5
- Wysokość produktu: 10.1
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne opróżnianie pojemnika | nie |
|---|---|
| Automatyczny powrót do bazy i ładowanie | tak |
| Czas ładowania | 180 min |
| Czas pracy | 75 min |
| Czujniki | krawędzi, laserowy, odległości, przeszkód, uskoku podłoża |
| Funkcja mopowania | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | funkcja mopa, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, sprzątanie wybranych pomieszczeń |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | bateria litowo-jonowa |
| Kolor | czarny |
| Lampa UV | nie |
| Liczba programów czyszczenia | 0 |
| Ładowanie i wznawianie sprzątania | tak |
| Nazwa filtra | EPA |
| Ograniczenia | 0 |
| Pojemność zbiornika | 1,82 l |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Programator pracy | tak |
| Programy czyszczenia | automatyczny, eco, intensywny, manualny, miejscowy, mopowanie, powtarzania sprzątania, punktowy, standardowy |
| Rodzaj | robot mopujący |
| Seria | iRobot Roomba 205 DustCompactor Combo |
| Seria | iRobot Seria Combo |
| Sterowanie | współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri |
| Szczotka główna | gumowa |
| Szczotki | szczotka boczna, szczotka gumowa |
| Średnica robota | 35,9 cm |
| Tworzenie mapy pomieszczenia | tak |
| Wirtualna latarnia | nie |
| Wirtualna ściana | tak, funkcja |
| Wirtualna ściana | tak |
| Wskaźnik zabrudzenia filtra | tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika | tak |
| Wymiary stacji dokującej | 13,4 x 8,8 x 14,6 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość robota | 10,1 cm |
| Wyświetlacz | nie |
| Zastosowane technologie | aplikacja mobilna, sensor LiDAR, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu |
| Zgodność z aplikacją | Roomba Home |
| Zmywalny pojemnik na kurz | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 725,00 zł
Aktualna cena od 749,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1299,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 1299,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1299,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1299,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1188,60 zł | Ole Ole! | -110 zł |
| 03.11.2025 | 899,00 zł | Media Markt | -289 zł |
| 03.12.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 799,00 zł | Media Markt | -100 zł |
| 03.02.2026 | 799,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 725,00 zł | RTV EURO AGD | -74 zł |
| 03.04.2026 | 725,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 30.04.2026 | 749,00 zł | Media Expert | 24 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 725,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 749,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 24 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Irobot
Kategoria: IRobot Ceny od 749 zł do 899 zł
EAN: 5061042263025
SKU: 05061042263025
Polecana ofertaRTV EURO AGD
749,00 zł
Przejdź do sklepu >



