JLab Epic Air Sport ANC Dokanałowe Bluetooth 5.0 Czarny Słuchawki bezprzewodowe
Polecana ofertaMedia Markt
549,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, JLab Epic Air Sport ANC to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z aktywną redukcją szumów. Dzięki zaczepom na ucho idealnie sprawdzą się podczas treningów. Czas p... rozwiń
Słuchawki bezprzewodowe JLAB Epic Air Sport ANC TWS Czarny
549,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Słuchawki bezprzewodowe Jlab Epic Air Sport ANC TWS Czarny Czas ruszyć w drogę i potrzebujesz inspiracji do treningu. JBuds Epic Air Sport idealnie się do tego nadaje. Korzyści: - Oferuje spersonalizo...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aktywne redukowanie szumów | tak |
|---|---|
| Asystent głosowy | tak |
| Czas pracy do | 15 h |
| Dedykowana aplikacja | tak |
| Dodatkowe zasilanie z etui do | 55 h |
| Dynamika (SPL) | 110 dB |
| Elementy budowy/konstrukcji | zaczep na ucho |
| Funkcje dodatkowe | dedykowana aplikacja |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Impedancja | 32 |
| Informacje dodatkowe | tryb filmu, Dual Connect |
| Kodek Bluetooth | SBC |
| Kolor (oryginalna nazwa) | Black |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 6.0, iOS od wersji 13.0 |
| Kompatybilność słuchawki system | Android, iOS, Windows |
| Kompatybilny z asystentem głosowym | Asystent Google, Siri |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Marki telefonów zgodne ze słuchawkami | Alcatel, Nokia, Motorola, OnePlus, Infinix, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | Epic Air Sport ANC |
| Nazwa produktowa opis | słuchawki |
| NFC | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP66 |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Pasmo przenoszenia dół | 20 |
| Pasmo przenoszenia góra | 20000 |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji |
| Port ładowania | bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi, USB-A |
| Poziom tłumienia hałasu do | 0 dB |
| Profil Bluetooth | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile) |
| Przeznaczenie | do telefonów, do iPhone, na siłownię, do biegania, na rower |
| Przeznaczone dla | smartfon |
| Radiowe | nie |
| Regulowanie głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, zaczep na ucho |
| Rozmiar kabla | 0 m |
| Składana konstrukcja | nie |
| Średnica przetwornika | 8 mm |
| True Wireless | tak |
| Typ podłączenia | bezprzewodowe |
| Typ słuchawek | dokanałowe |
| Waga | 10 g |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wodoodporność | tak |
| Wyposażenie | adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi |
| Zasięg do | 0 m |
| Zgodność z aplikacją | JLab |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 399,00 zł
Aktualna cena od 549,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 399,00 zł | Media Markt | - |
| 03.05.2025 | 549,00 zł | Media Markt | 150 zł |
| 03.06.2025 | 549,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.07.2025 | 549,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 549,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.09.2025 | 419,00 zł | Media Markt | -130 zł |
| 03.10.2025 | 549,00 zł | Media Markt | 130 zł |
| 03.11.2025 | 549,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.01.2026 | 549,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 549,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 549,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 01.04.2026 | 549,00 zł | Media Markt | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 399,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 549,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 150 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Jlab
Kategoria: Bezprzewodowe Cena: 549 zł
EAN: 0812887019316
SKU: OI_394407912
Polecana ofertaMedia Markt
549,00 zł
Przejdź do sklepu >
