Karcher K 4 Classic Home 1.679-423.0 420 l/h Pompa kompozytowa 6m Myjka ciśnieniowa
Polecana ofertaRTV EURO AGD
899,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Classic Home to doskonałe narzędzie do regularnego czyszczenia umiarkowanych zabrudzeń wokół domu. Wyposażona w kompozytową pompę,... rozwiń
Karcher K 4 Classic Home 1.679-423.0 420 l/h Pompa kompozytowa 6m Myjka ciśnieniowa
899,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Ciśnienie:130 barów;Długość węża:6 m;Gwarancja:24 miesiące;Klasa myjki:średnia;Moc przyłączeniowa:1,8 kW;Model:Karcher K 4;Rodzaj pompy:kompozytowa;Seria:Karcher K 4;Temperatura maksymalna doprowadzan...
- Brand: Karcher
- Ean: 4066529054623
- Gtin: 4066529054623
- Producer: Karcher
KARCHER Myjka ciśnieniowa K 4 Classic Home 1.679-423.0
899,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Łatwa w transporcie i w przechowywaniu: myjka ciśnieniowa K 4 Classic Home, z uchwytem teleskopowym, do regularnego czyszczenia umiarkowanych zabrudzeń. W zestawie do czyszczenia wokół domu.
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Ciśnienie | 130 barów |
|---|---|
| Długość węża | 6 m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa myjki | średnia |
| Moc przyłączeniowa | 1,8 kW |
| Model | Karcher K 4 |
| Pojemnik na detergent | nie |
| Rodzaj pompy | kompozytowa |
| Seria | Karcher K 4 |
| Temperatura maksymalna doprowadzanej wody | 40 C |
| Waga | 0 kg |
| Wariantowanie seria (Car,Home itp.) | K 4 Classic Home |
| Wariantowanie seria | K 4 Classic Home |
| Wariantowanie wyposażenie (nie uzupełniać) | brak |
| Wydajność tłoczenia | 420 l/h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 789,00 zł
Aktualna cena od 899,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 849,00 zł | RTV EURO AGD | 50 zł |
| 03.07.2025 | 849,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 789,00 zł | RTV EURO AGD | -60 zł |
| 03.09.2025 | 849,00 zł | RTV EURO AGD | 60 zł |
| 03.10.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 50 zł |
| 03.11.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.01.2026 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.02.2026 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.03.2026 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 798,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 29.04.2026 | 899,00 zł | Media Expert | 101 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 789,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 899,00 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 110 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Karcher
Kategoria: Karcher Cena: 899 zł
EAN: 4066529054623
SKU: 1.679-423.0
Polecana ofertaRTV EURO AGD
899,00 zł
Przejdź do sklepu >

