Karcher K 5 WCM Premium Modular 1.324-460.0 500l/h 8m Myjka ciśnieniowa
Polecana ofertaAkces-Markt
1 478,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Myjka ciśnieniowa Karcher K 5 WCM Premium Modular to niezawodny sprzęt do domowych i ogrodowych prac porządkowych. Z ciśnieniem 145 barów i wydajnością 500 l/h,... rozwiń
KARCHER Myjka ciśnieniowa K 5 Premium WCM - 1.324-460.0
1 478,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Ciśnienie robocze (max): 145 bar Ciśnienie robocze (min): 20 bar Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz Długość przewodu: 8 m EAN: 4054278907192 Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej Głębokość produk...
Przejdź do sklepu >
Karcher K 5 WCM Premium Modular 1.324-460.0 500l/h 8m Myjka ciśnieniowa
1 799,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Ciśnienie:145 barów;Długość węża:8 m;Funkcje dodatkowe:bęben do zwijania węża, regulacja ciśnienia w dyszy, silnik chłodzony wodą;Gwarancja:24 miesiące;Klasa myjki:średnia;Moc przyłączeniowa:2,1 kW;Mo...
- Brand: Karcher
- Ean: 4054278907192
- Gtin: 4054278907192
- Producer: Karcher
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Ciśnienie | 145 barów |
|---|---|
| Długość węża | 8 m |
| Dodatkowe opcje | bęben do zwijania węża, regulacja ciśnienia w dyszy, silnik chłodzony wodą |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa myjki | średnia |
| Moc przyłączeniowa | 2,1 kW |
| Model | Karcher K 5 |
| Pojemnik na detergent | nie |
| Rozmiary | 36.9 x 38,9 x 90,1 cm |
| Seria | Karcher K 5 |
| Temperatura maksymalna doprowadzanej wody | 40 C |
| Waga | 0 kg |
| Wariantowanie seria (Car,Home itp.) | K 5 WCM Premium Modular |
| Wariantowanie seria | K 5 WCM Modular |
| Wariantowanie wyposażenie (nie uzupełniać) | brak |
| Wydajność tłoczenia | 500 l/h |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1339,00 zł
Aktualna cena od 1478,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1419,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 1349,00 zł | RTV EURO AGD | -70 zł |
| 03.06.2025 | 1339,00 zł | RTV EURO AGD | -10 zł |
| 03.07.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 460 zł |
| 03.08.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | -400 zł |
| 03.01.2026 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 400 zł |
| 03.02.2026 | 1449,00 zł | RTV EURO AGD | -350 zł |
| 03.03.2026 | 1608,99 zł | Akces-Markt | 159 zł |
| 03.04.2026 | 1478,99 zł | Akces-Markt | -130 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1339,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1478,99 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 140 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Karcher
Kategoria: Karcher Ceny od 1478.99 zł do 1799 zł
EAN: 4054278907192
SKU: 1.324-460.0
Polecana ofertaAkces-Markt
1 478,99 zł
Przejdź do sklepu >

