Karcher odkurzacz do liści akumulatorowy 36V, model BLV 36-240, bateria 1.444-170.0
Polecana ofertaMedia Expert
894,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Akumulatorowy odkurzacz do liści Karcher BLV 36-240 Battery łączy funkcje dmuchawy i rozdrabniania. Zasilany napięciem 36 V, oferuje regulację prędkości wydmuch... rozwiń
KARCHER Odkurzacz do liści akumulatorowy 36V BLV 36-240 BATTERY SOLO 1.444-170.0
894,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Odkurzacz ogrodowy firmy KARCHER. Produkt pozwala na wybór pomiędzy trybem wydmuchu i trybem zasysania lub na korzystanie z obu jednocześnie. Podczas odkurzania używana jest torba na liście. Zebrane o...
- Code: 1.444-170.0
- Ean: 4054278549248
- Producer: KARCHER
Karcher BLV 36-240 Battery 1.444-170.0 Odkurzacz/dmuchawa
1 099,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akumulator w zestawie:brak;Funkcja dmuchawy:tak;Funkcja rozdrabniania:tak;Gwarancja:24 miesiące;Moc (KM):0;Moc (W):0;Napięcie:36 V;Napięcie (relacje):36 V;Pas do przenoszenia:tak;Pojemność worka:45 l;...
- Brand: Karcher
- Ean: 4054278549248
- Gtin: 4054278549248
- Producer: Karcher
Odkurzacz ogrodowy Karcher Blv 36-240 Battery
1 099,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Odkurzacz do liści KARCHER BLV 36-240 Battery 1.444-170.0 akumulatorowy USP_1: 3w1 – dmuchawa, odkurzacz oraz rozdrabnianie USP_2: Regulacja wydmuchu – precyzyjna praca maszyny Waga [kg]: 4.6 Funkc...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akumulator w zestawie | brak |
|---|---|
| Funkcja dmuchawy | tak |
| Funkcja rozdrabniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc (KM) | 0 |
| Moc (W) | 0 |
| Napięcie (relacje) | 36 V |
| Napięcie | 36 V |
| Pas do przenoszenia | tak |
| Pojemność worka | 45 l |
| Poziom hałasu | 88 dB |
| Prędkość wydmuchu | 240 |
| Regulacja prędkości wydmuchu | tak |
| Rodzaj | akumulatorowe |
| Waga | 4,6 kg |
| Worek/pojemnik | tak |
| Wydajność | 0 |
| Wymiary | 129 x 23 x 38 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, pas na ramię |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 894,00 zł
Aktualna cena od 894,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 894,99 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 953,99 zł | Akces-Markt | 59 zł |
| 03.08.2025 | 894,00 zł | Media Expert | -59 zł |
| 03.09.2025 | 894,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.10.2025 | 894,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.11.2025 | 894,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 894,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 894,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 894,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 894,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1099,00 zł | Media Expert | 205 zł |
| 03.05.2026 | 894,00 zł | Media Expert | -205 zł |
| 26.05.2026 | 894,00 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 894,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 894,00 zł na dzień 26.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Karcher
Kategoria: Karcher Ceny od 894 zł do 1099 zł
EAN: 4054278549248
SKU: 1.444-170.0
Polecana ofertaMedia Expert
894,00 zł
Przejdź do sklepu >


