Karcher SP 11.000 Dirt pompa zanurzeniowa do wody brudnej, 11000 W, głębokość zanurzenia 7 m
Polecana ofertaOle Ole!
259,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Karcher pompa zanurzeniowa SP 11 000 Dirt to niezawodne urządzenie do wypompowywania brudnej wody. Z maksymalną wydajnością 11 000 l/h i mocą 400 W, radzi sobie... rozwiń
Karcher SP 11.000 Dirt 1.645-820.0 Pompa zanurzeniowa
259,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:24 miesiące;Gwint przyłącza:G1 1/2;Kabel zasilający:10 m;Maks. średnica zanieczyszczeń:20 mm;Maks. temperatura odprowadzanej wody:0;Maksymalna wydajność (l/h):11000 l/h;Maksymalne ciśnienie:...
- Brand: Karcher
- Ean: 4054278951676
- Gtin: 4054278951676
- Producer: Karcher
KARCHER Pompa zanurzeniowa do wody brudnej SP 11.000 Dirt
259,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Niezawodne wypompowywanie czystej i brudnej wody z wydajnością pompowania do 11 000 l/godz.: z kompaktową i solidną pompą brudnej wody SP 11 000 Dirt, z włącznikiem pływakowym.
- Code: 1.645-820.0
- Ean: 4054278951676
- Producer: KARCHER
Karcher SP 11.000 Dirt 1.645-820.0 Pompa zanurzeniowa
259,47 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Karcher
- Ean: 4054278951676
- Gtin: 4054278951676
- Producer: Karcher
Pompa zanurzeniowa Karcher Sp 11.000 Dirt 1.645-820.0 do wypompowywania
259,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Pompa zanurzeniowa Karcher SP 11.000 Dirt 1.645-820.0 nr kat. 1348162 Przeznaczenie: do wypompowywania - woda brudna Moc maksymalna: 400 W Maksymalna wydajność (l/h): 11000 l/h Waga: 4,4 kg Wymiary: 2...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 4054278951676
- Kod producenta: 1.645-820.0
- Maksymalna wydajność pompy: 11000
- Moc silnika: 400
- Producent: Kärcher
- Rodzaj pompy: zatapialna
- Stan opakowania: oryginalne
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 2
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Gwarancja | 24 miesiące |
|---|---|
| Gwint przyłącza | G1 1/2 |
| Kabel zasilający | 10 m |
| Maks. średnica zanieczyszczeń | 20 mm |
| Maks. temperatura odprowadzanej wody | 0 |
| Maksymalna wydajność (l/h) | 11000 l/h |
| Maksymalne ciśnienie | 0,7 Bar |
| Maksymalne zanurzenie | 7 m |
| Min. poziom zasysania (mm) | 25 mm |
| Moc maksymalna | 400 W |
| Przeznaczenie | do wypompowywania - woda brudna |
| Waga | 4,4 kg |
| Wymiary | 229 x 238 x 303 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, przyłącze węża |
| Wysokość tłoczenia | 7 m |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 253,75 zł
Aktualna cena od 259,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 278,00 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 278,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 278,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.10.2025 | 278,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.11.2025 | 278,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 278,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 278,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 253,75 zł | Media Expert | -24 zł |
| 03.03.2026 | 259,47 zł | Media Expert | 5 zł |
| 03.04.2026 | 259,47 zł | Media Expert | 0 zł |
| 29.04.2026 | 259,00 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 253,75 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 259,00 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 5 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Karcher
Kategoria: Pompy do wody Ceny od 259 zł do 259.47 zł
EAN: 4054278951676
SKU: OI_373193905
Polecana ofertaOle Ole!
259,00 zł
Przejdź do sklepu >



