Karcher RCF 3 1.269-660.0 robot mopujący funkcja mopowania tworzenie mapy pomieszczenia biało czarny
Polecana ofertaddw24.online
1 355,06 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Robot mopujący Karcher RCF 3 1.269-660.0 to niezawodne urządzenie do czyszczenia podłóg. Wyposażony w funkcję mopowania i tworzenie mapy pomieszczenia, skuteczn... rozwiń
Robot sprzątający KARCHER RCF 3 - 1.269-660.0
1 355,06 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Czas pracy: 120 minCzas pracy baterii: 80 m Czas ładowania: 3 godzCzęstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 HzEAN: 4054278999036Funkcje stacji bazowej: ŁadowanieGwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznejGł...
Przejdź do sklepu >
KARCHER Robot sprzątający RCF 3 - 1.269-660.0
1 469,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Robot mopujący KARCHER RCF 3 1.269-660.0 Biało-czarny
1 729,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Robot mopujący Karcher RCF 3 1.269-660.0 Biało-czarny Karcher RCF 3 to zaawansowany robot mopujący, który automatycznie czyści podłogi twarde, zapewniając wygodę i oszczędność czasu. Dzięki technologi...
Przejdź do sklepu >
Robot sprzątający KARCHER RCF 3 - 1.269-660.0
1 238,98 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Czas pracy: 120 min Czas pracy baterii: 80 m Czas ładowania: 3 godz Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz EAN: 4054278999036 Gwarancja: 24 miesięcy gwaranc...
- Gtin: 4054278999036
- Old_price: 1207.65
- Sale_price: 1238.98
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne opróżnianie pojemnika | nie |
|---|---|
| Automatyczny powrót do bazy i ładowanie | tak |
| Czas ładowania | 180 min |
| Czas pracy | 120 min |
| Czujniki | akustyczny, antykolizyjny, krawędzi, laserowy, przeszkód, uskoku podłoża |
| Funkcja mopowania | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, funkcja zbierania wody, kontrola ilości wody, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | 3-stopniowy system odkurzania, bateria litowo-jonowa, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii |
| Liczba programów czyszczenia | 3 |
| Ładowanie i wznawianie sprzątania | tak |
| Model | Karcher RCF 3 |
| Ograniczenia | Google Assistant, Amazon Alexa i Siri mogą wymagać aplikacji lub dodatkowych urządzeń do funkcjonowania |
| Pojemność zbiornika | 0,43 l |
| Poziom hałasu | 0 dB |
| Pozostałe | 2 pady mopujące, narzędzie do czyszczenia, pojemnik na kurz ze zbiornikiem na wodę, pojemnik na wodę, przewód zasilania, stacja dokująca |
| Programator pracy | tak |
| Programy czyszczenia | automatyczny, mopowanie, punktowy, standardowy |
| Rodzaj | robot mopujący |
| Seria | Karcher RCF 3 |
| Sterowanie | za pomocą smartfona, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri |
| Średnica robota | 34 cm |
| Tworzenie mapy pomieszczenia | tak |
| Wirtualna latarnia | nie |
| Wirtualna ściana | tak, funkcja |
| Wirtualna ściana | tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość robota | 12 cm |
| Wyświetlacz | LED |
| Zastosowane technologie | aplikacja mobilna, sensor LiDAR, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu |
| Zgodność z aplikacją | Karcher Home Robots |
| Zmywalny pojemnik na kurz | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1280,37 zł
Aktualna cena od 1238,98 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1348,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 1638,99 zł | Empik.com | 290 zł |
| 03.07.2025 | 1748,00 zł | RTV EURO AGD | 109 zł |
| 03.08.2025 | 1699,00 zł | Media Markt | -49 zł |
| 03.09.2025 | 1699,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1699,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1699,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1516,42 zł | Empik.com | -182 zł |
| 03.01.2026 | 1699,00 zł | Empik.com | 182 zł |
| 03.02.2026 | 1487,98 zł | Empik.com | -211 zł |
| 03.03.2026 | 1332,28 zł | Empik.com | -155 zł |
| 03.04.2026 | 1280,37 zł | Empik.com | -51 zł |
| 29.04.2026 | 1238,98 zł | Empik.com | -41 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1280,37 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1238,98 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 41 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Karcher
Kategoria: Karcher Ceny od 1238.98 zł do 1729 zł
EAN: 4054278999036
SKU: 1.269-660.0
Polecana ofertaddw24.online
1 355,06 zł
Przejdź do sklepu >



