Kfa Armatura Bateria Duero 6623-030-34 Miedziane złoto
Polecana ofertaOle Ole!
539,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Bateria ścienna KFA Armatura Duero 6623 030 34 w kolorze miedzianego złota to praktyczne rozwiązanie do kuchni. Wykonana ze stali szlachetnej, posiada ceramiczn... rozwiń
KFA Armatura Duero Pot Filler 662303034RG Miedziany Stal szlachetna Bateria kuchenna
539,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:nie;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator;Gwarancja:5 lat;Barwa:miedziany;Możliwość podłączenia...
- Brand: KFA Armatura
- Ean: 5907571666558
- Gtin: 5907571666558
- Producer: KFA Armatura
KFA Armatura Duero Pot Filler 662303034RG Miedziany Stal szlachetna Bateria kuchenna
579,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: KFA Armatura
- Color: miedziany
- Ean: 5907571666558
- Gtin: 5907571666558
- Producer: KFA Armatura
ARMATURA KRAKÓW 6623-030-34 Duero pot filler gold bateria kuchenna przegubowa, pvd brushed rose gold
510,99 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Baterie kuchenne - KFA Armatura Duero Pot Filler 662303034RG Miedziany Stal szlachetna - TRZECI -55%, ALBO 5-TY ZA 1ZŁ
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | miedziany |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Informacje dodatkowe | ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 0 mm |
| Rodzaj | ścienna |
| Seria | KFA Armatura Duero Pot Filler |
| Wariantowanie - seria | KFA Armatura Duero Pot Filler |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, składana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna |
| Wysokość korpusu | 0 mm |
| Wysokość wylewki | 0 mm |
| Zasięg wylewki | 0 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 497,99 zł
Aktualna cena od 510,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 497,99 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 497,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 497,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 497,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 509,99 zł | Media Expert | 12 zł |
| 03.04.2026 | 510,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 1 zł |
| 03.05.2026 | 510,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 16.05.2026 | 510,99 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 497,99 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 510,99 zł na dzień 16.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 13 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Kfa Armatura
Kategoria: KFA Ceny od 510.99 zł do 579 zł
EAN: 5907571666558
SKU: OI_406337782
Polecana ofertaOle Ole!
539,00 zł
Przejdź do sklepu >


