Lamax Kamera sportowa X9.2 4K 60FPS, dwa wyświetlacze, MAXsmooth, wodoszczelna do 40m, Wi-Fi, mikrofon zewnętrzny
Polecana ofertaEmpik.com
425,70 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, LAMAX Kamera Sportowa X9.2 to kompaktowe urządzenie o wadze 65 g, wyposażone w dotykowy ekran LCD 2". Nagrywa filmy w rozdzielczości 4K przy 60 kl/s, oferując c... rozwiń
Lamax, Kamera Sportowa Lamax X9.2
425,70 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lamax, Kamera Sportowa Lamax X9.2 Wodoodporny do: 40 m Kolor produktu: Czarny Pojemność baterii: 1050 mAh Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 2 h Zasilan...
- Gtin: 8594175357691
- Old_price: 430.00
- Sale_price: 425.70
Kamera sportowa Lamax X9.2 Akcesoria
435,09 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Kamera sportowa LAMAX X9.2 tylko teraz kupując kamerę sportową LAMAX X9.2 otrzymasz również ładowarkę indukcyjną Ansmann Zaostrzono na Ciebie Nagraj wydarzenie, na które telefon nie wystarczy. Przygot...
- Cechy dodatkowe: wodoodporność, Wi-Fi, wodoszczelność do 40 m, Wyświetlacz LCD, mikrofon, Czytnik kart pamięci microSD, Nagrywanie wideo 4K HDR, wodoszczelność, stabilizacja obrazu
- Ean (gtin): 8594175357691
- Funkcje: ekran dotykowy, mikrofon, wodoodporność
- Jakość zapisu: 4K UHD
- Kod producenta: 8594175357691
- Kolor: czarny
- Komunikacja: Wi-Fi
- Marka: Lamax
- Model: LAMAX X9.2 Czarna
- Przeznaczenie: pływanie, rower
- Rozdzielczość: 16
- Stabilizator obrazu: cyfrowy
- Stan opakowania: oryginalne
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.32
- Zawiera baterie: tak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akumulator | 1050 mAh |
|---|---|
| Barwa obudowy | czarny |
| Dodatkowe dane | menu w j. polskim |
| GPS | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kompresja obrazu | mov, H.264 |
| Nagrywanie poklatkowe | tak |
| NFC | nie |
| Prędkość nagrywania | 60 kl/s, 30 kl/s |
| Rodzaj nośnika | karty pamięci microSD, microSDHC, microSDXC |
| Rozdzielczość kręconego filmu | 4K (3840 x 2160) 60 fps |
| Rozdzielczość nagrywanego filmu | 4K (60 kl/s) |
| Rozmiary | 60 x 44 x 33 mm |
| Stabilizacja obrazu | cyfrowy |
| Typ nośnika | karta pamięci microSD |
| Waga | 65 g |
| Wi-Fi | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, obudowa ochronna, pilot, zestaw mocowań i adapterów |
| Wyświetlacz dotykowy LCD | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 432,48 zł
Aktualna cena od 425,70 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 587,00 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 529,90 zł | Empik.com | -57 zł |
| 03.08.2025 | 612,38 zł | Empik.com | 82 zł |
| 03.09.2025 | 633,58 zł | Empik.com | 21 zł |
| 03.10.2025 | 636,67 zł | Empik.com | 3 zł |
| 03.11.2025 | 614,17 zł | Empik.com | -22 zł |
| 03.12.2025 | 475,00 zł | Empik.com | -139 zł |
| 03.01.2026 | 432,48 zł | Empik.com | -42 zł |
| 03.02.2026 | 450,00 zł | Empik.com | 17 zł |
| 03.03.2026 | 459,90 zł | Empik.com | 9 zł |
| 03.04.2026 | 462,89 zł | Empik.com | 2 zł |
| 03.05.2026 | 479,00 zł | Empik.com | 16 zł |
| 25.05.2026 | 425,70 zł | Empik.com | -53 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 432,48 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 425,70 zł na dzień 25.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 6 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lamax
Kategoria: LAMAX Ceny od 425.7 zł do 494.59 zł
EAN: 8594175357691
SKU: 08594175357691
Polecana ofertaEmpik.com
425,70 zł
Przejdź do sklepu >

