Laptop gamingowy Lenovo Legion 5 15AHP10 OLED 15,1 165Hz R7 260 24GB RAM 512GB SSD RTX5060 DLSS4 Win11 Czarny
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Baterie dodatkowe informacje 1: 0; Baterie dodatkowe informacje 2: 0; Bluetooth: tak; Czas reakcji matrycy: 0 ms
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Baterie dodatkowe informacje 1 | 0 |
|---|---|
| Baterie dodatkowe informacje 2 | 0 |
| Bluetooth | tak |
| Czas reakcji matrycy | 0 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 165 Hz |
| Częstotliwość taktowania karty graficznej | 2497Mhz Boost |
| Częstotliwość taktowania | 3,8 - 5,1 GHz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Czytnik linii papilarnych | nie |
| DCI-P3 | 0 % |
| DisplayPort | nie |
| Dodatkowe informacje o oprogramowaniu | 0 |
| Dodatkowe informacje | 0 |
| Dodatkowe informacje | certyfikat Vesa DisplayHDR 600 True Black, Dolby Vision, HDR, Nahimic Audio, podświetlana klawiatura, system dźwięku Harman Kardon, TouchPad |
| do | 5,1 GHz |
| Dysk SSD | tak |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje AI | tak |
| Głębokość | 255 mm |
| Grafika | RTX5060 |
| Gwarancja na baterię | 12 miesięcy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 500 nitów |
| Karta bezprzewodowa Wi-Fi | 802.11 ax |
| Karta dźwiękowa | zintegrowana 2.0 |
| Karta graficzna | GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 780M |
| Kolor (nazwa producenta) | (eclipse black) |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Kolor tylnej obudowy | czarny |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 1 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 2 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 3 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 4 legal | 0 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Ładowanie przez port USB | tak |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maksymalna moc karty graficznej (TGP) | 115 W |
| Maksymalna obsługiwana wielkość pamięci RAM | 24 GB |
| Maksymalna pojemność dodatkowych dysków | do 1TB |
| Masa baterii | 319 g |
| Materiał obudowy | aluminium / tworzywo sztuczne |
| Miejsce realizacji | 0 |
| Moc głośników | 2 x 2 W |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 5060 |
| Model procesora | 260 |
| Modem | nie |
| Możliwość montażu dodatkowych dysków | 1 dysk M.2 |
| Możliwość rozbudowy pamięci | nie |
| Możliwość rozszerzenia pamięci RAM do (relacje) | 24 GB |
| Numer identyfikacyjny modelu | 5B11Q30691 |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Pamięć podręczna CACHE | 16 MB |
| Pamięć RAM | 24 GB |
| Pamięć własna karty graficznej | 8 GB |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Pojemność baterii/akumulatora | 80 Wh |
| Pojemność nominalna | 5154 mAh |
| Port LAN RJ-45 | 100/1000 Mbps Ethernet |
| Prędkość obrotowa HDD | 0 obr/min |
| Procesor | 260 |
| Producent karty graficznej | NVIDIA |
| Producent procesora (zintegrowana grafika) | AMD |
| Producent procesora | AMD |
| Przeznaczenie | super szybkie, wielozadaniowe |
| Rodzaj laptopa | laptop gamingowy |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Rodzaj napędu | brak napędu |
| Rodzaj procesora | AMD Ryzen 7 |
| Rodzaj procesora | Ryzen 7 |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1600 pikseli |
| Rozdzielczość kamery | 5 mln pikseli |
| Seria procesora AMD | AMD Seria 200 |
| Seria (SEO) | Lenovo Legion 5 |
| Seria | Legion 5 15AHP10 |
| Seria | Lenovo Legion |
| sRGB | 100 % |
| System - relacje | Windows 11 |
| System operacyjny | Windows 11 Home Edition |
| Szczegółowe warunki gwarancji | 0 |
| Szerokość | 344 mm |
| Szybki dysk SSD | 512 GB |
| Tryb Turbo Intel/AMD Tryb Boost | (w trybie Boost) |
| Tuner TV | nie |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Typ dysku SSD | PCIe Gen4 |
| Typ gwarancji | standardowa |
| Typ matrycy | błyszcząca |
| Typ pamięci RAM | DDR5 4800 Mhz |
| Waga | 1,9 kg |
| Wbudowana kamera | tak |
| Wbudowane głośniki | 2 |
| Wbudowany mikrofon | tak |
| Wejście do mikrofonu | nie |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wersja językowa | polski |
| Wersja systemu operacyjnego | Home Edition |
| Wi-Fi | tak |
| Wolne sloty na pamięć RAM | 0 |
| Wyjście DVI | nie |
| Wyjście HDMI | tak |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyjście S/PDIF | nie |
| Wyjście VGA | nie |
| Wyposażenie | zasilacz |
| Wysokość | 21 mm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 24 GB |
| Zajęte sloty na pamięć RAM | 2 x 12 GB |
| Zintegrowany układ graficzny | Radeon 780M |
| Złącza | combo jack (wejście/wyjście audio), HDMI 2.1 x 1, USB 3.2 x 2, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort) x 1, LAN x 1 |
| Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio) | tak |
| Złącze Fire-Wire (IEEE1394) | nie |
| Złącze Thunderbolt | nie |
| Złącze USB 2.0 | 0 |
| Złącze USB 3.0 | 3 |
| Złącze USB 3.1 Typ C | 2 |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię