Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Szczegóły produktu
Specyfikacja, funkcje
Kupując wybrany model z serii, sprawdź przed zakupem jego konfigurację:
| Bluetooth | tak |
|---|---|
| Dysk HDD | 1000GB |
| Dysk SSD | 256GB / 512GB |
| Ekran | 15,6 1920x1080 Full HD |
| HDMI | tak |
| Karta graficzna | AMD Radeon Vega 8 / AMD RadeonT Graphics / Intel HD Graphics 620 / Intel UHD Graphics |
| Kolor | szary |
| Matryca | matowa |
| Modem 3G | nie |
| Pamięć RAM | 4GB / 8GB |
| Procesor | AMD Ryzen 3 3250U 2,6GHz / AMD Ryzen 5 3500U 2,1GHz / Intel Core i3 1005G1 1,2GHz / Intel Core i5 1035G1 1,0GHz |
| Producent | Lenovo |
| Sieć WLAN | a/b/g/n/ac |
| System operacyjny | Windows 10 Home / Windows 10 Professional |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1199,00 zł
Aktualna cena od 1491,18 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1399,00 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 1199,00 zł | Empik.com | -200 zł |
| 03.08.2025 | 1199,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1199,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1403,64 zł | Amazon.pl | 204 zł |
| 03.11.2025 | 1403,64 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1403,64 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1403,64 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1384,99 zł | Empik.com | -18 zł |
| 03.03.2026 | 1403,64 zł | Amazon.pl | 18 zł |
| 03.04.2026 | 1587,96 zł | Sklep.comel-it.com | 184 zł |
| 03.05.2026 | 1581,76 zł | Sklep.comel-it.com | -6 zł |
| 15.05.2026 | 1491,18 zł | Amazon.pl | -90 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1199,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1491,18 zł na dzień 15.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 292 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Informacje
Producent: Lenovo
Kategoria: Lenovo Ceny od 1491.18 zł do 9150.99 zł
EAN: 0197529732137
SKU: 00197529732137