Laptopy biznesowe Lenovo V15 G4 AMN 15,6 R5 7520U 16GB RAM 512GB SSD Win11 Pro Czarny
Polecana ofertaOle Ole!
2 598,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Baterie dodatkowe informacje 1: 0; Baterie dodatkowe informacje 2: 0; Bluetooth: tak; Czas reakcji matrycy: 0 ms
Lenovo V15 G4 AMN 15,6" R5 7520U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro Czarny Laptop biznesowy
2 598,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
5G:nie;Baterie dodatkowe informacje 1:0;Baterie dodatkowe informacje 2:0;Bluetooth:tak;Czas reakcji matrycy:0 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Częstotliwość taktowania:2,8 - 4,3 GHz;Czytnik l...
- Brand: Lenovo
- Ean: 0197529732137
- Gtin: 0197529732137
- Producer: Lenovo
Lenovo V15 G4 AMN 15,6" R5 7520U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro Czarny Laptop biznesowy
2 599,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Lenovo
- Ean: 0197529732137
- Gtin: 0197529732137
- Producer: Lenovo
Lenovo V15 G4 AMN Ryzen 5 7520U 15.6"FHD 250nits AG 16GB LPDDR5-5500 SSD512 Radeon 610M Cam 720p 38Wh W11Po Business Black 3Y OnSite
2 955,28 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Architektura systemu operacyjnego: 64-bitBluetooth: TakCałkowita pojemność dysków: 512 GBCałkowita pojemność dysków SSD: 512 GBCertyfikaty zgodności: RoHSCzęstotliwość adaptera AC: 50/60 HzCzytnik lin...
Przejdź do sklepu >
Notebook Lenovo V15 G4 AMN 15,6''FHD/Ryzen 5 7520U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR Business Black 3Y
2 929,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Notebook Lenovo V15 G4 AMN 15,6''FHD/Ryzen 5 7520U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR Business Black 3Y
- Gtin: 0197529732137
- Old_price: 2899.00
- Sale_price: 2929.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Baterie dodatkowe informacje 1 | 0 |
|---|---|
| Baterie dodatkowe informacje 2 | 0 |
| Bluetooth | tak |
| Czas reakcji matrycy | 0 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Częstotliwość taktowania | 2,8 - 4,3 GHz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Czytnik linii papilarnych | nie |
| DCI-P3 | 0 % |
| DisplayPort | nie |
| Dodatkowe informacje o oprogramowaniu | 0 |
| Dodatkowe informacje | 0 |
| Dodatkowe informacje | klawiatura numeryczna, TouchPad |
| do | 4,3 GHz |
| Dysk SSD | tak |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Głębokość | 235 mm |
| Grafika | zintegrowana |
| Gwarancja na baterię | 12 miesięcy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | 0 |
| Jasność ekranu | 250 nitów |
| Karta bezprzewodowa Wi-Fi | 802.11 ax |
| Karta dźwiękowa | zintegrowana 2.0 |
| Karta graficzna | Radeon 610M Graphics |
| Kolor (nazwa producenta) | (business black) |
| Kolor tylnej obudowy | czarny |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 1 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 2 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 3 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 4 legal | 0 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Ładowanie przez port USB | tak |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maksymalna obsługiwana wielkość pamięci RAM | 0 GB |
| Masa baterii | 156 g |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Miejsce realizacji | 0 |
| Moc głośników | 2 x 1,5 W |
| Model karty graficznej | Radeon 610M |
| Model procesora | 7520U |
| Modem | nie |
| Możliwość montażu dodatkowych dysków | 1 dysk M.2 |
| Możliwość rozbudowy pamięci | nie |
| Numer identyfikacyjny modelu | 5B11K24747 |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Pamięć podręczna CACHE | 4 MB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć własna karty graficznej | 0 GB |
| Podświetlana klawiatura | nie |
| Pojemność baterii/akumulatora | 38 Wh |
| Pojemność nominalna | 4947 mAh |
| Port LAN RJ-45 | 100/1000 Mbps Ethernet |
| Procesor | 7520U |
| Producent karty graficznej | AMD |
| Producent procesora (zintegrowana grafika) | AMD |
| Producent procesora | AMD |
| Przeznaczenie | wielozadaniowe, ekonomiczne |
| Rodzaj laptopa | laptop do pracy |
| Rodzaj matrycy | TN |
| Rodzaj napędu | brak napędu |
| Rodzaj procesora | AMD Ryzen 5 |
| Rodzaj procesora | Ryzen 5 |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 pikseli |
| Rozdzielczość kamery | 0,9 mln pikseli |
| Seria procesora AMD | AMD Seria 7000 |
| Seria (SEO) | 0 |
| Seria | Lenovo V15 |
| Seria | V15 G4 AMN |
| sRGB | 0 % |
| System - relacje | Windows 11 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Szczegółowe warunki gwarancji | 0 |
| Szerokość | 359 mm |
| Szybki dysk SSD | 512 GB |
| Tryb Turbo Intel/AMD Tryb Boost | (w trybie Boost) |
| Tuner TV | nie |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Typ dysku SSD | NVMe |
| Typ gwarancji | standardowa |
| Typ matrycy | matowa |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 5500 Mhz |
| Waga | 1,65 kg |
| Wbudowana kamera | tak |
| Wbudowane głośniki | 2 |
| Wbudowany mikrofon | tak |
| Wejście do mikrofonu | nie |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wersja językowa | polski |
| Wersja systemu operacyjnego | Professional |
| Wi-Fi | tak |
| Wolne sloty na pamięć RAM | 0 |
| Wyjście DVI | nie |
| Wyjście HDMI | tak |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyjście S/PDIF | nie |
| Wyjście VGA | tak |
| Wyposażenie | zasilacz |
| Wysokość | 20 mm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Zajęte sloty na pamięć RAM | (wlutowana) |
| Zintegrowany układ graficzny | Radeon 610M |
| Złącza | combo jack (wejście/wyjście audio), USB 3.2 x 2, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, HDMI 1.4 x 1, LAN x 1 |
| Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio) | tak |
| Złącze Fire-Wire (IEEE1394) | nie |
| Złącze Thunderbolt | nie |
| Złącze USB 2.0 | 0 |
| Złącze USB 3.0 | 2 |
| Złącze USB 3.1 Typ C | 1 |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2699,00 zł
Aktualna cena od 2598,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 2699,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.02.2026 | 2749,00 zł | Ole Ole! | 50 zł |
| 03.03.2026 | 2699,00 zł | Ole Ole! | -50 zł |
| 03.04.2026 | 2799,00 zł | Ole Ole! | 100 zł |
| 02.05.2026 | 2598,00 zł | Ole Ole! | -201 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2699,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2598,00 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 101 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lenovo
Kategoria: Lenovo Ceny od 2598 zł do 2955.28 zł
EAN: 0197529732137
SKU: OI_389996779
Polecana ofertaOle Ole!
2 598,00 zł
Przejdź do sklepu >



