Laptop Hp ProBook 465 G11 Ryzen 7 7735U 512GB 16GB W11P 16 0 A38DVET
Polecana ofertaSklep.comel-it.com
4 333,80 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, HP ProBook 465 G11 to wszechstronny laptop z procesorem AMD Ryzen 7 7735U i grafiką Radeon 680M. Wyposażony w 16 GB RAM i szybki dysk SSD 512 GB, zapewnia płynn... rozwiń
A38DVET - Notebook HP ProBook 460 G11 16,0" WUXGA AMD Ryzen 7 7735U 16GB RAM 512GB SSD AMD Radeon 680M Win11P QWERTY US INT A38DVET
4 333,80 zł
Sprzedawca: Sklep.comel-it.com
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Code: 0198415857637
- Producer: HP
- Rozmiar: one size
Biznesowy Laptop HP ProBook 465 G11 / A38DVET / AMD Ryzen 7 / 16GB / SSD 512GB / AMD Radeon / WUXGA / Win 11 Pro
3 879,03 zł
Sprzedawca: Swiat-laptopow.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Niezrównana wydajność dla profesjonalistów HP ProBook 465 G11 to laptop stworzony z myślą o wymagających użytkownikach, którzy oczekują najwyższej wydajności w codziennej pracy. Wyposażony w procesor ...
- Dysk: SSD 512GB NVMe
- Empik - liczba rdzeni procesora elektro: 8
- Empik - marka procesora: AMD
- Empik - model procesora: Ryzen 7 7735U
- Empik - seria procesorów: Ryzen
- Empik - taktowanie: 2.7-4.75 GHz
- Empik - typ pamięci: DDR5
- Grupa produktowa: HP Probook
- Id procesora: AMD Ryzen 7-7
- Id_ram: 16GB
- Liczba komór akumulatora: 3
- Linia modelowa: HP ProBook 465 G11
- Model: HP ProBook 465 G11
- Morele - dysk hdd: Brak
- Pamięć ram: 16 GB
- Producer: HP
- Rodzaj ogniw: Litowo-jonowe
- Rodzina procesora: Ryzen 7
- System operacyjny: Windows 11 Pro
- Taktowanie bazowe: 2.7 GHz
- Taktowanie maksymalne: 4.75 GHz
Notebook HP ProBook 465 G11 16"WUXGA/Ryzen 7 7735U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR Silver 3Y
3 938,14 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Laptop HP ProBook 465 16" G11 Stworzony z myślą o hybrydowym stylu pracyLaptop HP ProBook 465 16" oferuje rozwijającym się firmom wydajność, wielowarstwowe zabezpieczenia[3] oraz wytrzymałość wkonstru...
- Bluetooth: tak
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- Dysk hdd: Brak
- Dysk ssd: 512GB
- Ekran: 16"
- Hdmi: Pełnowymiarowe
- Karta graficzna: AMD Radeon 680M Graphics
- Kolor obudowy: srebrny-czarny
- Liczba złączy usb 3.0: 2
- Maksymalny czas pracy na baterii (h): 13h
- Matryca: Matowa
- Napęd optyczny: Brak
- Pamięć karty graficznej: Pamięć współdzielona
- Pamięć ram: 16GB
- Pod wietlana klawiatura: Tak
- Procesor: AMD Ryzen 7 7735U
- Producer: HP
- Rodzaj: Laptop biznesowy
- System operacyjny: Windows 11 Professional
- Waga: 1,74 kg
- Wlan: Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3
Biznesowy Laptop HP ProBook 465 G11 / A38DVET / AMD Ryzen 7 / 16GB / SSD 512GB / AMD Radeon / WUXGA / Win 11 Pro
3 948,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Gtin: 0198415857637
- Old_price: 3927.99
- Sale_price: 3948.99
Laptop Hp ProBook 465 G11 A38DVET R7 7735U 16" Wuxga 16GB 512SSD W11Pro
3 899,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Laptop HP ProBook 465 G11 A38DVET R7 7735U 16" WUXGA 16GB 512SSD W11Pro Ośmiordzeniowy Procesor AMD Ryzen™ 7 7735U Niesamowicie szybka pamięć 16GB RAM DDR5 4800MHz Dysk SSD PCIe 2280 512GB MATOWA M...
- Chipset karty graficznej: AMD Radeon 680M
- Częstotliwość taktowania pamięci (mhz): 4800
- Kod producenta: A38DVET
- Komunikacja: Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps
- Liczba rdzeni procesora: 8
- Marka: HP
- Model: ProBook 465 G11
- Pojemność akumulatora (wh): 56
- Pojemność dysku: 512
- Przekątna ekranu: 16
- Rodzaj karty graficznej: Grafika zintegrowana
- Rozdzielczość (px): 1920 x 1200
- Sterowanie: klawiatura, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana, touchpad
- System operacyjny: Windows 11 Professional
- Szerokość produktu: 35.9
- Taktowanie maksymalne procesora: 4.75
- Typ matrycy: IPS
- Typ pamięci ram: DDR5
- Waga produktu: 1.74
- Wielkość pamięci ram: 16 GB
- Wysokość produktu: 1.7
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Bluetooth | tak |
|---|---|
| Czas reakcji matrycy | 0 ms |
| Częstotliwość taktowania | 2,7 - 4,75 GHz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| DCI-P3 | 0 % |
| DisplayPort | tak |
| Dodatkowe informacje o oprogramowaniu | 0 |
| Dodatkowe informacje | 0 |
| Dodatkowe informacje | czytnik linii papilarnych, klawiatura numeryczna, klawiatura odporna na zalanie, podświetlana klawiatura, TouchPad |
| do | 4,75 GHz |
| Dysk SSD | tak |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Głębokość | 251 mm |
| Grafika | zintegrowana |
| Gwarancja na baterię | 12 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Informacje dodatkowe | 0 |
| Jasność ekranu | 300 nitów |
| Karta bezprzewodowa Wi-Fi | 802.11 ax |
| Karta dźwiękowa | zintegrowana 2.0 |
| Karta graficzna | Radeon 680M |
| Kolor (nazwa producenta) | (pike silver) |
| Kolor tylnej obudowy | srebrny |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 13.0, Android od wersji 7.0, iPad OS od wersji 13.0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 1 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 2 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 3 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 4 legal | 0 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Ładowanie przez port USB | tak |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Maksymalna obsługiwana wielkość pamięci RAM | 0 GB |
| Miejsce realizacji | 0 |
| Moc głośników | 0 W |
| Model karty graficznej | Radeon 680M |
| Model procesora | 7735U |
| Modem | nie |
| Możliwość rozbudowy pamięci | tak |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Pamięć podręczna CACHE | 16 MB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć własna karty graficznej | 0 GB |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Pojemność baterii/akumulatora | 56 Wh |
| Port LAN RJ-45 | 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet |
| Prędkość obrotowa HDD | 0 obr/min |
| Procesor | 7735U |
| Producent karty graficznej | AMD |
| Producent procesora (zintegrowana grafika) | AMD |
| Producent procesora | AMD |
| Przeznaczenie | wielozadaniowe |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj napędu | brak napędu |
| Rodzaj procesora | AMD Ryzen 7 |
| Rodzaj procesora | Ryzen 7 |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 pikseli |
| Rozdzielczość kamery | 2 mln pikseli |
| Seria procesora AMD | AMD Seria 7000 |
| Seria (SEO) | 0 |
| Seria | HP ProBook |
| Seria | ProBook 465 G11 |
| sRGB | 0 % |
| System - relacje | Windows 11 Professional |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Szczegółowe warunki gwarancji | 0 |
| Szerokość | 359 mm |
| Szybki dysk SSD | 512 GB |
| Tryb Turbo Intel/AMD Tryb Boost | (w trybie Boost) |
| Tuner TV | nie |
| Typ dysku SSD | NVMe |
| Typ gwarancji | standardowa |
| Typ matrycy | matowa |
| Typ pamięci RAM | DDR5 4800 Mhz |
| Typ | laptop do pracy |
| Waga | 1,74 kg |
| Wbudowana kamera | tak |
| Wbudowane głośniki | 2 |
| Wbudowany mikrofon | tak |
| Wejście do mikrofonu | nie |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wersja językowa | polski |
| Wersja systemu operacyjnego | Professional |
| Wi-Fi | tak |
| Wolne sloty na pamięć RAM | 1 |
| Wyjście DVI | nie |
| Wyjście HDMI | tak |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyjście S/PDIF | nie |
| Wyjście VGA | tak |
| Wyposażenie | zasilacz |
| Wysokość | 17 mm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Zajęte sloty na pamięć RAM | 1 x 16 GB |
| Zgodność z aplikacją | HP QuickDrop |
| Zintegrowany układ graficzny | Radeon 680M |
| Złącza | combo jack (wejście/wyjście audio), HDMI 2.1 x 1, USB 3.2 x 1, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 2, LAN x 1 |
| Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio) | tak |
| Złącze Fire-Wire (IEEE1394) | nie |
| Złącze Thunderbolt | nie |
| Złącze USB 2.0 | 0 |
| Złącze USB 3.0 | 1 |
| Złącze USB 3.1 Typ C | 2 |
| zOpisy dynamiczne uniwersalne | 1. czytnik linii papilarnych, 1. Dedykowany dysk SSD, 1. podświetlenie klawiatury, pamięć RAM 16GB, system Windows 11 |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3436,99 zł
Aktualna cena od 3879,03 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 3599,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.09.2025 | 3436,99 zł | Empik.com | -162 zł |
| 03.10.2025 | 3449,00 zł | Empik.com | 12 zł |
| 03.11.2025 | 3449,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 3919,02 zł | Swiat-laptopow.pl | 470 zł |
| 03.01.2026 | 3859,04 zł | Swiat-laptopow.pl | -59 zł |
| 03.02.2026 | 3879,03 zł | Swiat-laptopow.pl | 19 zł |
| 03.03.2026 | 3667,99 zł | Empik.com | -211 zł |
| 03.04.2026 | 3799,00 zł | Empik.com | 131 zł |
| 02.05.2026 | 3879,03 zł | Swiat-laptopow.pl | 80 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3436,99 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3879,03 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 442 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hp
Kategoria: HP Ceny od 3879.03 zł do 4699 zł
EAN: 0198415857637
SKU: 00198415857637
Polecana ofertaSklep.comel-it.com
4 333,80 zł
Przejdź do sklepu >




