Leifheit Dry & Clean 51016 38min 110m2 Myjka do okien
Polecana ofertaRTV EURO AGD
299,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Leifheit Dry & Clean 51016 to akumulatorowa myjka do okien, która sprawdzi się na powierzchni do 110 m². Dzięki szerokiej ssawce 280 mm i 38-minutowemu czasowi ... rozwiń
Leifheit Dry & Clean 51016 38min 110m2 Myjka do okien
299,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Czas ładowania:3 h;Czas pracy:38 min;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interop...
- Brand: Leifheit
- Ean: 4006501510167
- Gtin: 4006501510167
- Producer: Leifheit
Leifheit Dry & Clean 51016 38min 110m2 Myjka do okien
299,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Długość ładowania:3 h;Długość pracy (min):38 min;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst...
- Brand: Leifheit
- Ean: 4006501510167
- Gtin: 4006501510167
- Producer: Leifheit
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość ładowania | 3 h |
|---|---|
| Długość pracy (min) | 38 min |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Pozostałe | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Rodzaj | myjka do okien |
| Rozmiary (dł. x szer. x wys.) | 0 mm |
| Seria | Leifheit Dry & Clean |
| Szerokość ssawki | 280 mm |
| Waga | 0,73 kg |
| Wariantowanie seria | Leifheit Dry & Clean |
| Wydajność | 110 m2 |
| Wyposażenie | drążek, ssawka |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Zbiornik na brudną wodę (ml) | 0 ml |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 249,00 zł
Aktualna cena od 299,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 436,99 zł | 4home.pl | - |
| 03.05.2025 | 436,99 zł | 4home.pl | 0 zł |
| 03.06.2025 | 401,99 zł | 4home.pl | -35 zł |
| 03.10.2025 | 322,99 zł | Akces-Markt | -79 zł |
| 03.11.2025 | 290,99 zł | Akces-Markt | -32 zł |
| 03.12.2025 | 290,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.01.2026 | 290,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | -41 zł |
| 03.03.2026 | 280,76 zł | ddw24.online | 31 zł |
| 30.03.2026 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 18 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 249,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 299,00 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 50 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Leifheit
Kategoria: Myjki do okien Cena: 299 zł
EAN: 4006501510167
SKU: OI_394796352
Polecana ofertaRTV EURO AGD
299,00 zł
Przejdź do sklepu >

